Space Milkshake

Armen Evrensel

Armen Evrensel

Patric Caird
  • Gogo333

Máme tady Amandu a Robina ze Sanctuary a pak tu blbku Kreuk ze Smallville. Na vesmírnou stanici si posádka vezme gumovou kačenku, která skrývá překvapení. Triky jsou hrozné na rok výrovy 2012. Příběh taky nic extra. Ale bylo fajn zase vidět část sestavy ze Sanctuary. 45%(24.8.2013)

Space Milkshake jsem chtěla vidět proto, že v něm hraje Amanda a Robin. A zbytek je děs. Kreuk jsem neměla ráda ani ve Smallville. Celý film je spíš parodie na sci-fi, než cokoliv jiného. Najde se pár vtipných scén a to je tak vše... Daleko vtipnější, než celý film, jsou záznamy ze sci-fi conů, kde Amanda o natáčení Space Milkshake mluví... :D(25.1.2015)

Konečně se mi podařilo sehnat anglické titulky, tak jsem se mohl pohodlně podívat. Co tu máme? Carterovou, Lanu, Willa, Pippina, se Suluovým hlasem a dvěma gumovými kachničkami v prodlouženém dílu Rádobyčerveného trpaslíka. Smysl to moc nedávalo, chování postav už vůbec ne, ale nebylo to blbé, nýbrž vizuálně příjemné a vtipné, nemluvě o tom, že zrovna tenhle herecký ansámbl prostě žeru, takže přihrávám na prozatímních 60 %.(4.9.2017)

• elimS

40% - komentář 20ti slovy: Pár vtípků a špatné efekty - taková jednoduchá blbůstka, která vypadala jako nějaký amaterský film, natočený sci-fi fanoušky. Na oddych to ušlo.(10.5.2016)

• - Natáčení probíhalo pouhých 20 dní v kanadských produkčních studiích v Regině. (Borrtex)