Thanatomorphose je francúzske slovo, ktoré znamená viditeľné znaky rozkladu organizmu spôsobené smrťou. Rovnomenný film sleduje peknú mladú dievčinu, ktorá sa jedného dňa zobudí a následne zisťuje, že jej telo hnije zaživa. (sochoking)

Sylviiik odpad!

Ačkoliv je pravda, že hlavní hrdinka byla ke konci mnohem hezčí než na začátku, nemůžu tomuto filmu odepřít naprostou stupiditu. Nepřišlo mi to ani tak nechutné, jako spíš nesmyslné. Bohužel, holka místo mozku myslela vagínou, místo toho, aby si zavolala záchranku nebo se aspoň snažila zjistit, co se to s ní vlastně děje, chová se jako kráva a neustále chce někomu kouřit!! ... A to ani nemluvím o tom, že v celém filmu zazní asi deset vět...toť vše!! Naprostá ztráta mého zbytečně promrhaného času!!! ()

Kaylar

Zneklidňující film s množstvím explicitních scén, které divákovi ukazují, kterak lze dopadnout v případě, pokud podceníme varující příznaky změn zdravotního stavu a nenavštívíme lékaře. Ale teď vážně: hrdinka filmu mně osobně nebyla příliš sympatická a nedovedla jsem se s ní nějak ztotožnit, ani mi jí nebylo líto. Nějak jsem nechápala její pasivitu a to, jak se nechává využívat svým přítelem. Ploužila se tam osamělá v tmavém bytě a tak nějak se poddávala osudu. Na druhou stranu, pokud by k lékaři šla hned po objevení prvních modřin, nevznikl by tento film... Ano, film je opravdu hodně nechutný a odpudivý a detailně zobrazuje to, o co zdaleka ne každý stojí. Pro mě ovšem pecka. ()

Shizzy odpad!

Odpadávajúce mäso? V pohode. Dievča onanujúce, zatiaľ čo jej odpadáva mäso? V pohode. Ale roztrasená kamera, absencia dialógov, či akejkoľvek inej pointy okrem zvrátenej zvedavosti diváka? To už je teda príliš aj na mňa. ()

patho666

Takže takto, slečna síce hnije zaživa ale "má ji motorovou" a tak rieši úplne iné problémy ako by človek čakal. A teraz vážne, skrátiť to o takých 60 - 70 minút, tak neviem neviem či by som aj jednu, dve hviezdy neprihodil. ()

ciapok

možno som si pridanú hodnotu doplnil sám, ale hádam aj bola v hlave autora - neopúšťaj sa, bo zhniješ zaživa ? potom by si toto dielko 3 hviezdy zaslúžilo. No a nemal by film nútiť aj premýšľať ? Ja som stále uvažoval, či by sa to pri všetkej šialenosti mohlo udiať aj na báze reálnej symptomatológie - prišiel som k pojmu rozšírená gangréna a neborák s takýmto ochorením s rapídnym rozvojom, by snáď aj čo-to požil...a veľmi ma potešila animácia na záver ()

Marta.Adamko

Je toto vůbec možné? Kdo proboha vymýšlí takové sracky,ale zasmala jsem se,u filmu tohoto nebo podobného žánru vždy,na začátku dost nuda,až sem nestíhala číst titulky 😁 na konci bych se víc nasmala,kdyby vztala ta kostra, docela krvavá traparna ()

Sukuba

Pro mě perfektní metafora, zobrazení stavu deprese, vnitřního umírání osobnosti a rozkladu člověka zaživa. Doslova i obrazně... hlavně obrazně. Pokud k tomu nebudete přistupovat (jen) jako k laciné sračce, co se snaží bez příběhu šokovat diváka, máte v podstatě zfilmovanou odpověď na otázku, jak se depresivní člověk vlastně cítí a co zažívá. ()

Pelidor

Hnusný ,odporný blivajs s mimořádným smyslem pro detail. A nejhorší je ,že kromě toho hnusu se tam vlastně nic neděje. ()

Keledaia odpad!

Takze, jedna dulezita vec. Proc tak spatny hodnoceni {pokud jste v jakejchkoliv pochybach, tohle je 100pro negativni hodnoceni - jakoze ultimatni sracka a waste of time}, je primarne proto, ze po precteni description to beru predevsim za klamnou reklamu a totalni scam. Viz *One day, a young and beautiful girl wakes up and finds her flesh rotting* - no no no. Takze. Tady by se clovek mohl hodne vyradit ale ja mam ted 40ku a blbou anginu takze se mi nechce {viz hledam filmy na zabiti casu}, takze strucne - *divka* - neni divka, je tu kurva, evidentne nejaka nedomrdla nebo autisticka, protoze se probouzi s modrinama a nejde k doktorovi, tece ji z hlavy krev, nejde k doktorovi, predpokladam ze to vysvetluje proc randi nekoho kdo ji ponizuje a mlati a cuca kokoty kazdymu koho zna, evidentne tam jsou vsichni dost zoufalci. Za druhe neni *beautiful*, je to spinava kurva, ktera ma sex s nekolika lidma denne a to be completely honest, kdybych mela tolik sexu s tolika ruznejma lidma, ani bych se nedivila, kdybych se zacala rozpadat. Coz se ale mimochodem nerozpada, jestli neco takovyho cekate, akorat hodinu chodi po byte a chcije, sere a blije vsude kolem a pak si sedne. Tohle furt dokola. Obcas nekdo prijde navstivit, ona ho vykouri, poblije se, ten nekdo ji rekne at jde k dr, ona ze ne ze je velka holka a furt dokola.. jako, nevidela jsem vetsi kokotinu co se snazi bejt neco zajimaveho. Mozna ze se na konci fakt rozpadla, again, s mnozstvim nechraneneho sexu bych se vubec nedivila kdyby ji upadla vy vite co, nevim, nudila sem se k smrti tak sem to po hodine vypnula. Kdyby aspon to davalo nejakej smysl, nebo to nejak korelovalo s tim popiskem filmu, ale ta holka je totalni deges a degenerate, jako je vam totalne jedno jestli si vystreli mozek z hlavy nebo ne pac je odporna a vypatlana uz od zacatku. ()