Thanatomorphose

Éric Falardeau

Éric Falardeau

Benoît Lemire
  • bestlama

Originální to možná bylo, ale nevidím jediný důvod, co mám hodnotit kladně na koním ksichtu s bobrem. Jak vidím, tak zdejší hodnotitele to vzrušuje. Ale nebudu vám fušovat do bobrů, místním panicům se to líbí. Já mám základní otázku na kterou jsem nenalezl odpověď a možná budu za dementa, ale... proč nešla k lékaři? A to ji jako přišlo normální se takhle rozpadat na kousky aniž by se nějak viditelněji zhrozila? Jo, ono je vlastně normální se rozpadat na kousky, tak to nechám tak a přejdu. Málem bych zapomněl, vždycky jsem si přál orál od rozpadající se slečny, které ještě teče z hlavy krev. Palec nahoru za tohle. Jinak naprosto nudný, zdlouhavý, amatérský pohled do života budoucí zombie. Se mnou to ani nehlo a to nesnáším trhání nehtů. Něco na tom bude špatně. PS:. Jednou jeden místní uživatel prohlásil, že na chyby se v hororech nikdo nedívá a že jsou zanedbatelné, takže možná, že už jsem našel odpověď na své předchozí otázky.(31.10.2013)

• JASON_X

Zmrvená šance na zajímavý a nestandardní hnilobný horror, což je velká škoda; vždyť poloamatérský nízkorozpočťák o dívce, která postupně tleje a rozpadá se zaživa, slibuje milovníkům nechutností a bizarností velkou zábavu. Ale po slibné první třetině už to jde s filmem z kopce. Zpočátku se postavy jeví zajímavé, jsou celkem dobře realisticky zahrané a člověk stále zvědavě čeká, co se z toho vyvrbí. Je to sice pomalé a kamera nic moc, no zvědavost je silnější. Ale bohužel ten, kdo čeká nějaké zlepšení, nějaký zajímavý vývoj děje, aspoň třeba jeho gradaci, se nedočká. Vyzoomovaná a rozostřená ruční kamera postupně leze víc a víc na nervy, scénář se stává nenápaditým a nudným, všelijaké prostřihy otravnými a dívka, která se zprvu jevila zajímavá, se stává nezajímavou. A ani to není nijak zvlášť nechutné. Ve filmu několikrát zazní hezká houslová hudba, ale kvůli ní si ho určitě nikdo nepouští. Takže zklamání, zajímavý námět se myslím dal zpracovat mnohem lépe, i nízkorozpočtově.(22.12.2013)

• verbal

Po Lidských stonožkách další hnisavý kandidát na Zlatý mokvavý vřed festivalu Patologického perverta, který zdejším narušeným filům, fágům a lálum evidentně opět pomohl od erektilní dysfunkce. Vždyť co může být vkusnějšího, estetičtějšího a více inspirujícího než devadesát minut v reálném čase sledovat pomalu postupující nekrózu a dekompozici nějaké odpudivé krávy se všemi těmi rozkošnými, vzrušujícími maličkostmi jako například odlupování shnilé kůže, vytrhávání zubů z tlejících dásní a nehtů z rozbředlých lůžek a dalších velmi detailně podaných dobrůtek. No, nechtěl bych vidět vaši lednici. Hodnotit opět nebudu, jsem však neochvějně přesvědčen, že cokoliv nad tři je na hospitalizaci, nejlépe do jedné polstrované cely s panem Falardó, kde byste si mohli vzájemně ukazovat ohnívající přirození a házet po sobě červivýma hovnama.(28.5.2014)

• Rocky62

Minimálně o třídu stupidnější, než mladší kolega Contracted. Pokud zdejší hrdinka zcela výjimečně nepřemýšlí svojí frndou, chová se jako její otrok. Jakákoliv snaha zjistit příčiny, proč hnije zaživa se nekoná. Místo toho touží po souloži, či po felaci. Takže tak či onak tu máme pouze idiotský hnisavý horor s erotickými prvky. V 96 minutách není jediná chvíle, kvůli které bych měl přemýšlet o jiném hodnocení. 0%(23.7.2014)

• Morholt

Mařka je sama v bytě a hnije. A protože hnije především ve tmě a v šeru, to, co se z ní stává, může divák především tušit. Neupírám tomu pár světlejších momentů, který byly opravdu nechutný a žánrové fandy pobaví, ale vesměs tu měli prostor především červi, lezoucí na tlející tkáni, což mě zrovna ze cviček nevystřelilo. Prostě nuda bez pokusu o příběh a prakticky bez dialogů. Contracted je o několik levelů výš. 10%(13.6.2014)