A dost!

(pořad)
Publicistický / Krátkometrážní
Česko, 2012, 4–11 min

Pořad internetové televize Stream zaměřený na kvalitu produktů, které kupujeme. Moderuje Jan Tuna. (5150)

stenrik

Člověk se dozví zajímavé informace. Ale ten Tuna je děsnej tragéd, jak vždycky když o něčem mluví dělá ty mimické pohyby, to je hrůza. ()

Dharmma

Je fajn, že když něco zkritizuje, tak nabízí také jinou metodu. Nicméně některé informace jsou občas zavádějící. Stránka s emulgátorama je slušný nápad na buissnes a také mi moc nelahodí, ale to už není má věc a já sám se v těch éčkách i trochu vyznám (Navíc je tu těch stránek více.). Občas mi přijde že zveličuje některé problémy až zbytečně moc. Jsou to téměř 3*, ale dávám 2 a až se zase někdy podívám, tak třeba své hodnocení změním. ()

Zdenecek odpad!

Změnil sem hodnocení ze 3* na odpad. Tuna se v poslední době místo hodnocení produktů sere so politiky. Kazíš to blbečku. Asi tě sere, že tě běžná tv nechce zaměstnat. ()

Orbitus

Ze začátku poměrně dobrý informativní pořad, v dnešní době spíše zaměřený na hledání skandálů a přímo útočný vůči některým osobám, firmám, či produktům, které nějakým způsobem ať už oprávněně nebo naprosto neoprávněně upadly v nemilost. Prostě dnes již nesledovatelný. ()

Freakyy

Moderátor mně přijde nesympatickej a mluví tak, jako bysme byli snad úplní blbci. Potom ti tzv. "odborníci", kteří tam pro větší důvěryhodnost říkají (no spíš to vypadá že čtou z papíru) detaily ohledně toho či onoho výrobku. Je hezký že tam napíšou jméno, ale napsat třeba kdo to je by taky mohli. Takhle tomu jen těžko někdo uvěří a u tohoto pořadu se jen přikláním k té většině negativních komentářů. Sice se tam dá občas narazit na něco zajímavýho, ale první a zároveň celkovej dojem je hroznej. ()

Fraktální

zavání do groteskní naléhavostí TV Nova...já ví , že ty výrobky jsou šizené a je nutné to ZDŮRAZNIT! ale nechápu proč se pan Tuna tváří jako bych nám všem chtěl ukopnout hlavu... ()

str0001

Výtečný pořad který nám prozradí věci, které většina z nás ani netuší. Doporučuji pravidelně sledovat. Tedy pokud nechcete kupovat draze a nekvalitně. ()

Kubas1994

Až herecké výkony Tumy, ale když zkoumáte proc není v arašídove tatrance ani jeden arašíd, musíte to prostě prodat. Hlavni je ze to dava hlavu a patu. PS. Lada Hruska je špína. ()

clot

Je to super. Hlavně aby i ten dopad a výsledek jeho snažení byl efektní. Mám dost často pocit, že těch co se ta kritika týká se chovají jako kdyby se nic nedělo. A to mě vadí nejvíc. Rozhodně držím palce a směle do nich ! ()

surfmeda

I přes všechny drobné mouchy je to výborný pořad, který dokáže oslovit mnohem více lidí a informovat je co si v obchodech vlastně kupují. Tento pořad vznikl ve spolupráci s časopisem D-Test, který vřele doporučuji všem ke čtení, když si chtějí něco koupit. Užitečné a poučné, jen tak dál. Pořad již zaznamenal malá vítězství proti obřím nadnárodním společnostem. Hold když není odběratel zboží tak není ani výroba. Při nákupu čtěme pozorně etikety a spotřebitelské testy. Vybírejme jenom kvalitní zboží a odpadky rychle zmizí z regálů. Jde to. ()

Spapanek

Mistr Tuna je opravdu trochu prehnane deklamujici, tema se opakuji a teoreticky je to porad k nicemu. Ale podle me neni ani zdaleka. Kolik jste kdo poslali zadosti o nejake vyjadreni vyrobcum leku, jidla, piti, cehokoli? Kolik se vam vratilo odpovedi? Kolikrat kvuli vam neco zmenili? A kolikrat jste odhalili opravdove slozeni, ktere bylo na etikete lzive? Z filmoveho hlediska je to opravdu chabe, ale to je asi to nejmensi, ne? Ja mam ten porad rad a myslim, ze je uzitecny. A tak si myslim zaslouzi lepsi hodnoceni, neb kazdy pochopi, ze tady nejde o kameru, strih, rezii, ale o informace a o to, ze oni zmuzou to co my ani zdaleka ne. Takze za me, DIKY. ()

rainbof odpad!

Pořad se podobá chaplinovským komediím mnohdy uměle vytvářené "nepochopení" je ústředním motivem většiny dílů. Sám tuna působí mnohdy jako samolibý buran. Informace jsou přežývýkány a jsou podány jen ty "správné" části. Pořad velmi často podsouvá vlastní postoje. ()

noKOMERZIALL

Výborný pořad,užitečný a očiotvírající!!Měli by to povinně pouštět nonstop na velkoplošných obrazovkách na všech veřejných prostranstvích,v autobusech a v televizi místo podmáznutýho polívky s MÁJKOU!!! ()

m.a.rtin

Osvěty nad tím, co vlastně v našich obchodech kupujeme a co jíme a pijeme, podle mě není nikdy dost. Občas mi sice přijde, že se negativní výsledky testů až příliš zveličují a příliš se tím česká veřejnost straší, celkově je to ale dobrý a přínosný pořad. ()

incredibulus odpad!

Tech notebooků, kamer a mobilu co bylo spotřebováno na to aby se natočil nic neříkající blaf je rovněž zarážející. Více se rozepisovat netřeba protoze šetřím svuj mobil abych měl čistší svědomí ze lide v Kongu mohou v dole díky tomu pracovat o hodinu méně vy POKRYTCI !!!! ()