A dost!

(pořad)
Publicistický / Krátkometrážní
Česko, 2012, 4–11 min

Pořad internetové televize Stream zaměřený na kvalitu produktů, které kupujeme. Moderuje Jan Tuna. (5150)

PavelH

Už se na to nemůžu koukat. A dost nedělá nic jinýho, než že parazituje na trendu kvalitnějších potravin. Pořad jenom destruktivně kritizuje a afektovanej potravinovej konspirační teoretik Tuna do toho vnáší děsivě šílenej tón. Investigativní reportáž o lentilkách a podobný kraviny akorát blbnou hloupou masu, která se nechá "vyhevcovat" Tunovým šíleným výrazem. Ať nechá reportáže o potravinách na odporníky na potraviny jako je třeba mýval Vaněk. ()

Cooller

každý čech by měl vidět jak se mají lidi za hranicema a co si tady oproti nim dáváme do úst nebo jak na nás zahraniční firmy vydělávají... tohle jednoznačně stojí za to první krok k tomu něco změnit je o tom něco vědět ()

topi80

Jan Tuna by se měl věnovat spíše moderování nějakého pořadu, kde celebrity ukazují zadky či něčemu podobně duchaplnému. Jeho bulvárně podbízivě afektovaný styl tak maximálně způsobí, že člověk dostane na ty sračky větší chuť než na dokoukání tohoto pořadu. ()

MartinTerran

Výborný pořad, ve kterém vám ukážou výsledku testů jednotlivých výrobků a poradí vám na co si u podobných výrobků dávat pozor. Také se zde poukazuje na různé nečisté praktiky "šmejdů", či jiných podobných živlů anebo informují o rizicích určitých látek přidávajících se nejen přímo do potravin, ale například do postřiků apod. Jan Tuna se do tohoto pořadu náramně hodí a celkové zpracování je slušné. Dokud nás výrobci budou šidit bude potřeba takových pořadů. Za mě určitě plus a jen tak dál. Hodnocení: 85/100. ()

subic

Tuna? No tak dobře. Sice jeho sliz kape všude, ale obsah je to důležité. V podstatě jde o zveřejnění výsledků testů různých druhů zboží a služeb, jak vyšly v dTestu. ()

Meeryan

Jsem Tunovi dříve říkala don Quijote... ale dnes je pro mě hrdina! Držím pořadu palce, časy se mění... :) nenecháme se přece otrávit... Překvapila epizoda o vejcích, že se žloutky uměle dobarvují přes krmivo, musím pochválit epizody o Bubble Tea, toxických čajích, palmovém oleji... Jsem vděčná, že tento pořad existuje! ()

Plastík odpad!

Díl : Svoboda nebo normalizace? Takhle lidé bojují proti zákazům a omezování --------------------------------------- Za ten protikuřácký report dávám - 5 000 000 hvězdiček. Tomu panu Tunovi fakt ruplo v kouli. A Streamu taky ruplo v kouli. ()

ostravak30

Je dobré, že někdo upozorňuje na nekvalitní potraviny a výrobky. Ostatně, hodnotitelé pode mnou nemají pravdu, skutečně nemusí chodit na pastvu, protože pokud by byly seriózní, museli by dodat, že v pořadu se pokaždé říká, jaké značky a výrobky naopak kvalitní jsou a lidé je kupovat mohou. Takže nesmysl, že pořad dokazuje, že se nemůže jíst nic. Nicméně vyšší hodnocení si nezaslouží právě díky osobě Jana Tuny. Je to největší výhoda i nevýhoda pořadu zároveň. Bohužel to někdy Tuna přehání, nenechá lidi domluvit, skáče jim do řeči a hlavně neposlouchá jejich argumenty a mele si svou. Občas tak působí jako rozmazlený puberťák, co si trvá na svém za každou cenu, ať to stojí co to stojí. Někdy podle mě klade až dětinské otázky a neumí se přizpůsobit odpovědím. Například, když ministr nechce odpovědět, bude mu klást stejnou otázku třeba hodinu v kuse, a z většiny videa pak vidíte omílání jednoho a toho též pořád dokola. Zkrátka je to dobré obsahem, ale mohlo by to být lepší jeho průvodcem. ()

hurki odpad!

Silně nesympatický, kýčema ověšený pseudonovinář v akci :) Aneb lžívé a zavádějící testy, zobrazované tak, kdo zaplatí víc.... odpad ! ()

silak_xup

Sleduji to od začátku, je to poučné, věcné, rychle to uteče ale je to takovej průměr, Tuna v pohodě, ale občas to šíleně hrotí, je schopnej udělat z Minicoopera Hummer, jestli mi rozumíte. ()

PozorGranat

Tento pořad není pro pobavení, má informativní obsah. Aneb jak to Tuna natře největším společnostem v sedmi minutách :-) 5/5 ()

cubiczech

3 hvězdy za obsah pořadu. Forma je však na můj vkus až příliš agresivní a neformální, častokrát s bulvárním nádechem. Chápu to jako nutné zlo pro sdělení důležité informace publiku, které je na tento přístup zvyklé a nenaučilo se/nemá čas číst nebo nerozumí tématice. Osobně to moc rád nemám a hodnotím tedy za sebe. Informativně se však jedná o dobrý doplněk k časopistu, kde si vše přečtete naopak v té formálnější a obsáhlejší formě. Bez (jistě cíleného) afektu pana Tuny, opravdu to působí někdy i sebeparodicky, skoro jako reportáže TV Nova (s tím rozdílem, že pan Tuna nemluví o tom co se stane s vodou při teplotách pod bodem mrazu, ale o tom, jaké deformace nenarozeného plodu způsobují postřiky). ()

DaNvYto

Sláva všem, kteří mají ruce v tom, kam jsme to dnes dopracovali. Začnu si hledat bydlení na hranicích s Německem. ()

v.indruchova

Líbí se mi ta úžasná kuráž, s tím nepořádkem tady v republice konečně něco udělat. Kdo na to má odvahu? Vetšina si radši jen stěžuje a nic proto nedělá? Pořad je skvělý a konečně nalévá čistého vína. Kdo chce zůstat t ve tmě je to jeho volba, ale ať nenadává na něco tak užitečného. Není pravdou, že se nedá najíst BEZ ÉČEK. je to obrovská lež, dle mého názoru lidí kteří, žijí v době, která už dávno byla. Jak je možné, že se tu (a nejen tu) lidé urážejí, kvůli tomu, že nejí maso a ani mléčné výrobky, tím je hned člověk duševně chorý? A napadlo vás, že ten člověk má proto vážné důvody, které nejsou zřejmé rychlými soudy. Prosím nebuďme soudcem a katem. ()

superzurda

Víte jak rozeznáte, že je reportáž věnována skutečně nebezpečné potravině? Pokud na nějaké téma je natočen pouze jeden díl a bonusové video, nemá vlastně epizoda žádnou hodnotu. Pokud však je něco na více dílů, je třeba zpozornět. ()