Cena života

(amatérský film)
Krátkometrážní / Drama / Psychologický
Česko, 2012, 1 min

Cena života vypráví příběh o chlapci, který se nedokáže smířit se smrtí své blízké a rozhodne se tedy, že ukončí svůj život sebevraždou. (MikeCool)

Iwus.ka odpad!

Z tohohle si jistě vezme pár psychických labilů příklad. Až bude chtít Michal amatér zase něco podniknout, pevně věřím, že zasáhne vyšší moc a zpřeláme mu obě ruce. Příliš krátké a příliš blbé. Vidím, že tvořit může opravdu každý, tak možná natočím kraťas o tom, jak mě donutilo duševní vyčerpání z filmových odpadů, hodit si mašli. ()

alchac odpad!

Teda vědět, že taková věc se může objevit na jakékoliv oficiální filmové databázi, nechal jsem před lety toho doktora na gastrologii, aby mi udělal záznam mé rektoskopie, fláknul bych pod to Highway to Hell od AC/DC a tutově bych tu musel mít do týdne tvůrcovský profil! Samozřejmě společně s mými hemoroidy, jak jinak, protože ti kluci jako herci strčí Míšu s Verčou hravě do kapsy, ba mnohem, mnohem hlouběji. A ještě bych vytřískal na dývídýčkách, blůrejích a možná i nějaký Svatodřevní producent by se ozval! ()

fantassia

Hodnotit nebudu, ale krátce okomentovat můžu. Pro scénaristu, režiséra i herce bude ještě potřeba trochu psychicky vyzrát a pak je jedno čím to natočíte, ale důležité bude, co natočíte. Zatím je to jen o vaší odvaze, ale na Rusalku to nemá. Tak snad příště :-) ()

skrblik007 odpad!

Jistě, každý začínající autor vytváří své prvotiny a experimentuje, ale přece to nemůže vydávat za seriózní dílo. Jako video budiž, ale jako film ne! ()

ecceHOMMO odpad!

Ja natočiť takýto šplech, tak sa to hanbím ukázať čo i len jednému človeku, nie to ešte zverejňovať. Je to amatérsky film, takže nikto asi nemôže čakať, že to bude po technickej stránke dokonalé, ale v tomto kvázi filme nie je ani len náznak snahy o kvalitu. A nielen technickú. Ono to vlastne skončilo vystihujúc dokonale celé toto (aj som chcel napísať dielko, ale to sa nedá) video: priblblé úsmevy od ucha k uchu. No z teba sa takto filmár nestane pane Kubelko (pardón Kubelka). A ak náhodou áno, pán Boh s nami. ()

Avathar odpad!

Ehm, čože? To bolo myslené vážne? Sorry, odpad mi v tomto prípade príde ešte mierne hodnotenie. Obvykle bývam voči amatérskym filmom ústretový (sám viem v akých poľných podmienkach často vznikajú), ale toto... proste nie. Skrátka nulové úsilie. ()

pytlik...

Chudák kluk, co ten musel zažít bolesti... Podle 0:09 je zřejmé, že se o sebevraždu pokoušel několikrát. Nejdříve se na hlávě škrábl nehtem, pak špendlíkem, pak zkusil nůž a když ani tak se mu usmrtit nepodařilo, sáhl nakonec po té nešťastné pistoli. ()

Kmotr76

Pardon, ale nepřijde mi ani na místě hodnotit minutový video. Je to v rámci soutěže můj příběh v minutě a chtěl bych vidět. kdo z vás by natočil něco lepšího...Počkat...Asi by něco lepšího natočilo víc z vás, ale většina z vás by se na to vykašlala. Michal Kubelka to aspoň zkusil, moc to nevyšlo...nevadí. Prostě mi vlastně přijde hloupé vůbec kritizovat minutovou blbost, zvláště pokud jde o první dílo autora. Jinak je to samozřejmě velmi špatné, ale je mi to víceméně u prdele a nepotřebuju tady snižovat už tak slabý hodnocení) PS: Celkem pěknej plakát. :P ()

Autogram odpad!

Beriem to ako recesiu zo strany adminov ČSFD, že to tu dali a dokonca vrátane profilov „hercov“ a teraz sledujú reakcie. Našli sa aj ďalší recesisti, ktorí si to dali do bazáru ako sháňka DVD alebo sháňka Blu-ray. :-) Jednu kladnú stránku to má v podobe komentáru verbala, ktorý sa tu naozaj oplatí prečítať. ()

Reverger odpad!

Nejdelší a nejzábavnější minuta v mém životě. Tak jak určitě pan Kubelka chtěl, jak si představoval, že jeho projekt MŮJ PŘÍBĚH V MINUTĚ, bude vypadat, tak tohle on sám ani nevěděl, ani neplánoval. Myšlenka sice dobrá, ale je tady hodně faktorů, které tu myšlenku doslova parodovaly a sabotovaly...Kamera, střih a herci...holka, která vypadá, že by si zasloužila pánvičkou, za ten přiblblej úsměv, pan Kubelka, který na ten hrob civí stejně blbě jako já na prázdnou krabičku od retek a pár celkově dalších drobných chybiček, jako sebevraždička před zrcadlíkem, kterou stejně asi už neuvidí, že? Ať už to bude brané jakkoliv, rozhodně se tvůrci nemusí bát, že by na ně lidé zapomněli. Tak příště u další parodie. ()

Skarface

Sem autorův kamarád , "filmík" se mi upřímně líbí, kdyby se mi nelíbil tak tomu dám klidně odpad, s kamarádstvím to nemá vůbec nic společného , je to prostě tak že se mi to líbí a tak to taky hodnotím, je to povedený amaterský filmek a za zmínku stojí to že to je první zkušenost autora . Takže : Michale já ti fandím a nenech se odradit od rejpalů a pokračuj dál. Ale nezapomeň na to že je vždycky co zlepšovat, dokonalý to nikdy nebude. žádný film není dokonalý a nikdy nebude . Ale v jednom opravdu musím souhlasit , jak se tak na to dívám tak slečna má fakt ironickej výraz v obličeji a tím to hodně kazí . ()

Darth Vader odpad!

Co to tu dělá? Vždyt takové silně amatérské hovadiny natáčím ke každému svému obrazu. Ale rozhodně to neprezentuju jako krátkometrážní film. Bože chce se mi brečet. Já chápu, že člověk má nějakou vizi, ale musí mít taky soudnost! ()

alambert

Aspoň jednu hvězdu tomu dám. A víte proč? Proto, co jsem natočil já. NIC. I když jsem o soutěži věděl. Autor aspoň nebyl tak líný jako já a zkusil to. ()

nopud odpad!

Jednodušší příběh si snad člověk ani nemůže přát. Ale teď vážně - tohle je jako film? Tohle má jako být psychologické? Asi se obrátím k bohu. ()