Cena života

(amatérský film)
Krátkometrážní / Drama / Psychologický
Česko, 2012, 1 min

Cena života vypráví příběh o chlapci, který se nedokáže smířit se smrtí své blízké a rozhodne se tedy, že ukončí svůj život sebevraždou. (MikeCool)

triatlet odpad!

I přes tu depkoidní hudbu jsem se celou minutu smál. Být klip o pár minut kratší, dal bych o hvězdičku víc. ()

lillien odpad!

No toto!!! Mělo se to jmenovat: Jak jsem si chtěl zamrdat s blondýnou, co má držku jak galoše a nenapadlo mě nic jiného, než natočit totálně patetickou minutovou pičovinu. Fuj, z tohoto mi regulerně naskočí opar, to už snad, Michale, fakt radši masturbuj s prstem v prdeli u noťasu, ale hlavně už nikdy nic netvoř. ()

Marek1991 odpad!

Toto je megablbosť. Ak už verí v posmrtný život, tak nechápem prečo si myslí, že sa v nejakom nebi stretne so svojou priateľkou, ak sa zabije. Z kresťanského pohľadu hlúposť a taktiež nechápem prečo by si mal brať život kvôli jednému dievčaťu, u mňa tento krátky pochybný film nenašiel porozumenie. ()

Hem.m odpad!

Cena života - tento úžasný snímek, kterému na kráse neubírá ani přehnaná stopáž, má v sobě tolik krásných myšlenek. Tak zaprvé: poznal jsem skutečnou cenu svého života. Od teď budu žít tak jako nikdy a nepromrhám jediný den, teď už totiž vím kam můj život směřuje. Za druhé: teď už vidím, že láska je hlavním smyslem života a bez ní nemá cenu žít. Všechny duševní pochody, které se režisérovi tak dokonale podařilo vykreslit! Celou dobu jsem trpěl s hlavním hrdinou a sebevražda byla opravdu jediné východisko. Na závěr asi nejdokonalejší z toho co režisér dokázal nabídnout. Kdybych věřil v nebe tak by vypadalo takhle. Ty barvy, ta jednoduchost, ale zároveň éteričnost prostředí? Každý detail je poctivě vymyšlený a zasazený do úžasně padnoucí mozaiky. Krása! Vcelku se jedná o nejlepší film jaký jsem kdy viděl (jdi se zahrabal Finchere a Nolane!) a sympatickým hercům přeji minimálně Oscara ve všech kategoriích... Od kamaráda uživatele: Moena ()

Hannibal92 odpad!

Hrozný, oba herci hrají příšerně a to neřeknou ani slovo. Kdyby aspoň vybrali hrob, co vypadá nově a ne takovej co tam stál už 10 let předtím než se oba narodili. ()

LV.Helter odpad!

(Poznánka- keď sa vyserem na záchode, hodím tam nejakú hudbu a budem sa pri tom pekne tváriť bude sa to povážovať za umenie?).Piece of mistershit :) ()

ivishka odpad!

No takže dva nejapní blbouni se sejdou u prostěradla. Taky se díváte do zrcadla, když se zrovna chystáte odstřelit? Logiku tenhle nesmysl viděl asi jen z rychlíku. Teď si opravdu myslím, že točit filmy může každý hlupák. Ať vám za ty hvězdičky ruka upadne... ()

aluna

To, díky čemu lítaj odpady je, že něco TAKOVÝHO sem nepatří. Já nevim...s filmy se to porovnávat nedá, ale "amatérům" by se filmová databáze asi věnovat měla a tenhle podmínky přijetí evidentně splnil (doufám). Amateřina z toho čiší jak ledovec z Atlantiku 14.4.1912 (taky to amateřina je), hudba je jednoduchá a docela sedí, kamera mi přijde normální, ale co já vím. Největší průšvih tkví v tom úplně hlavním - že nápad je naprostý neoriginální klišé. Protože ten je u amatérských filmů, vedle například zacházení s kamerou, směrodatnej a ne se chechtat, že tam mají díky svým možnostem jako rekvizity prostěradlo. Sice nechci podrývat tvůrčího ducha pana Kubelky a slečny Sauerové, kteří měli spíš jen mizernou soudnost a jednu cípatou jim dám, ale měli vymyslet děj na 1 minutu, ne za 1 minutu. A to první dá práci. ()

esopesokeso odpad!

Cena života bola na predaj za 69,-Kč ?!Slušný exhibicionizmus, ale niekedy je naozaj menej viac.No načo budem na tento hnoj kydať hnoj aj ja, ked sa už o toto ostatní komentátori bravúrne postarali. ()

stuntmanMIKE odpad!

hmmm... a toto staci na to aby mal clovek profil na csfd ? Raz som sa s kamaratom ozral a natacali sme sa ako vraciame do Vahu. Ono by sa to mohlo zdat ako nechutna a trapna vaginovina, ale pravda je taka, ze to malo hlboky psychologicky a socialny podtext a ten artovy zaber na Vah, no co vam budem hovorit Takze na koho sa obratit aby mi vytvoril profil tohto filmu a moj profil na csfd ? ()

fmash

Když už to má tolik mých lidí ve zhlédnutých, tak jsem tomu tu zbytečnou minutu věnoval. Jelikož nechápu, proč se takový opus dostal až sem, tak nechápu, proč bych ho měl hodnotit. Proč odpad, proč jednu hvězdu? Proč Cena života? Ále... ()

honajz2 odpad!

Je zajímavé, že když debil natočí psychologické drama, tak se na něj nedá dívat. Nějací, lechce postižení uživatelé tomu dávají 5* a píší takové komentáře "Nádherný a hlavně dojemný film. I slzičku jsem uronil." tak je vidět,že to nemají v hlavě v pořádku. ()

Aljak odpad!

No a čo? Nie je prvý ani posledný, ktorý prišiel o milovanú osobu. A dokonca ani prvý, kto sa s tým nevedel vyrovnať a poslal sám seba "na druhý svet". Umelecká hodnota 0 bodov, pointa 0 bodov, celkový dojem 0 bodov.... ()

Aelita

Tolik spěchu ... Kdyby počkal, až za pár týdnů, nanejvýš měsíců z něj vyprchají tzv. hormony zamilovanosti, zjistil by, že se lidé mění i střídají, potřeby zůstávají. Homer Simpson je dobrým příkladem životní odolnosti a nezmaru – nelpět, nezasekávat se na něčem, nepřemýšlet zbytečně a marně, více se radovat každodenním dostupným věcem. Jinak prostěradlo jako nebe? Originální. Jednu hvězdičku za odvahu nazývat to filmem. ()

Flaxik odpad!

Když mohou být v sekci krátkometrážních filmů takovéhle věci, tak mohou být i takovéhle komentáře: ne ne ne...neee...ne ne ne...neeeneee...ne ne ne. NE! ()