„Zaži deň a preži noc" je motto nového denného seriálu o skupine ľudí žijúcich vo veľkometrážnom apartmáne v Bratislave. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Ach Ty môj Bože, kam len ten svet speje, keď sa najdú ľudia, ktorí sú ochotní sa zúčastniť takéhoto projektu? Ale ešte horšie je, že sú aj taký, čo sa budú s pôžitkom na to pozerať. Zostáva mi nad tým rozum stáť. Každá juhoamerická telenovela, hoci aký lacný tuzemský televízny seriál, na rýchlo spichnutá relácia o varení a i všetky ostatné tituly, čo som zaradil do odpadu, sú oproti tejto sračke v podstate kvalitné produkty. Pretože "Deň a noc" je skutočne hnusný, zahnívajúci a silne zapáchajúci odpad! ()

dr.horrible

Zatiaľ nehodnotím, pretože som videl len jednu necelú časť, ale môžem povedať že som sa kráľovsky bavil. Toto nie je Krausov hnoj, toto je na opačnej strane. Nefalšovaný slovenský trash. Fascinujúce ()

Carol Pifková odpad!

Prvý denný seriál ale hlavne, že v reklame majú zase show.... ak je to fakt seriál herecké výkony sú na pitchu ak je to show tak aj tak je to kktina. Toto musel byť nápad dákeho sfetovaného zdegenerovaného nedonoseného a zakomplexovaného chuja. ()

MikeCool odpad!

TV-seriál. Jediné plus jsou ty hezké "herečky", ale jako celek se to odpadu nevyhyne. Bohužel. | Průměr všech zhlédnutých dílů: 15% (odpad!) | ()

anderson odpad!

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ Plus = 7.1.2013, pôvodná televízna "reality šou" - Neexistuje aby človek, ktorý toto nasadil do vysielania bol normálny. (8.1.2013) ()

Marek1991 odpad!

Toto je asi tá najväčšia hlúposť za posledné roky, ktorú som videl. Nedá sa pritom zotrvať bez pocitu trápnosti. To je asi nad moje sily. Toho, čo túto primitívnosť vymyslel, by som nechal niekoľko dní o hlade, nech sa spamätá, lebo to s ním nie je dobré. Komerčná televízia, ktorá toto uviedla, by mala dostať príučku, lebo to nie je normálne, je to brutálnosť aká sa len tak nevidí, toto už nemá ďaleko od súloženia s mŕtvolami, ale je demokracia, tak si slobodne vyberte, ja som rozhodne proti tomuto dielu. ()

Kuzlo odpad!

Tak toto som zvládol len necelých 10 minút, takže toto hodnotenie je neobjektívne ale zato úprimne subjektívne :) Čistý odpad! ()

peiton

Bože,vravím si:,,zavesím tu 5 hviezd a všetci ma tu roznesú na kopytách,..ale nech!"Nech si vraví kto chce čo chce,mne sa to páči a baví. Vykreslené realistyckým pohľadom na život medzi mladými ľudmi,ktorý riešia každodenné starosti a radosti tak ako mi všetci naokolo.Plus-mínus. Sympatiční herci hrajú troška neprofesionálne..,ale nevadí,ja im to odpustím.Amatérska kamera plní účel,akože nakrútené v štýle hranej reality show.A o to tu práve ide.A ten bytík je cool,ten by som brala.Akože wooooov... ()

Attta

Tohle převálcovalo všechny odpady, které jsem tady kdy rozdal. Nechápu jak tohle mohlo spatřit světlo světa! Nejhorší televizní počin všech dob. Upozorňuju že většinou nehodnotím seriál pokud jsem neviděl všechny série nebo alespoň většinu dílů, ale u tohodle mi pár minut stačilo na to, abych byl dostatečně přesvědčený tím že je to největší odpad všech dob. ()

maxxxim odpad!

"Partia skvelých mladých ľudí", znie v upútavke a ja sa opäť pýtam, "kde sú právnici"? Mierou všetkých vecí je človek, existujúcich, že sú a neexistujúcich, že nie sú, kto je mierou výroku partia skvelých mladých ľudí, žeby nikto? ()

Yesqward odpad!

Tento seriál, či reality, či horor, či čo to je, sa dá vyjadriť jedným znakom, a to ?. Kam z hľadiska seriálov je schopná slovenská televízia klesnúť? Začalo to aspoň akými takými hercami, ale tentokrát si na "pomoc" zavolajú amatérov? Hmm, fakt zaujímavé. Skúsim ešte pohľadať zmysel tohto nehorázneho odpadu, a ak sa mi to do 10 minút nepodarí, kašlem na to. každopádne, milý tvorcovia, máte odo mňa 0% a kyticu pekných slov ku tomu. ()

danco123 odpad!

Toto je koniec sveta! Nechápem, ako niečo takéto môže mať aj sledovanosť. Radšej by som po x-tí krát, zaradil do vysielania M.A.S.H. . Poznám, jedno dievča ktoré v tom seriáli hrá a sama ho berie, len ako možnosť sa presadiť a zaujať. Ďakujem, neprosím. Dávam 0%. ()

harryy odpad!

Sprostá s kravina s ubohými hercami.Jeden z najhoších slovenských serailov(ktorých je naozaj dosť Horuca krv,Burlivé víno...).Kto toto moze pozerat je uplne jebnuty.Albert Vlk si porádny luzer. 5% ()

Autogram

Nemôžem si pomôcť, možno som trochu úchylný, ale chvíľami sa do toho zapozerám, hlavne keď v tom čase ide skoro všade iba reklama, počasie, šport a žrebovanie a nič z toho ma nezaujíma. Zahrať reality show, na to treba „scenár“ aj „umelcov“ a ich „výkony“ bývajú tak zábavné, že si na nich treba oči vyočiť. Jedna hviezda za to, že nie vždy to prepnem a dokážem sledovať dokonca aj polovicu relácie. Celú naozaj nie. ()

standsiller odpad!

Dlho som vývoj seriálu pozerať nedokázal. Ale stačilo mi pár prvých pokusov o dramatizáciu a pochoval som všetky svoje stále naivné nádeje na niečo kvalitné od nás tohto rázu. ()