R´ha

(festivalový název) (amatérský film)
  • Německo R´ha
všechny plakáty
Celý film
Krátkometrážní / Animovaný / Sci-Fi
Německo, 2012, 6 min

Mimozemšťan, zajatý a mučený zlovolným robotem, vypráví divákovi příběh o vyvražďování svého druhu a chystá plán na útěk a záchranu zbytku svých blízkých. (DaUr)

AARONN

Bohužel pro mne zklamání. Po chvalných recenzích mi to přijde jen jako "hezký" kraťas. Je obdivuhodné, že to celé vytvořil jeden člověk, jeden mladík. Děj na mě působí opravdu tuctově, vzpoura strojů..kolikrát to tu ještě bude? ()

Sinerath

Pro mě přesně to, o čem má krátkometrážní sci-fi být. žádné zbytečnosti a skvělý závěr k potrápení hlavy + na 22letého studenta naprosto úžasná vizuální stránka a nápad. Chlapec si získal můj respekt. ()

Hakuna Matata

Na neměckého studenta je to rozhodně pěkné. Grafické zpracování slušné, krásně se na to kouká. Ale co z toho? Zápletka je tuctová - zkrátka vzpoura strojů. Člen odboje se prostě chytil na špek, víc tam toho není. Neříkám, že jsem se nudil, ale viděl jsem mnohem lepší kraťasy s lepším nápadem. 65%. ()

brasek

Dejovo nudné a ak dostanete do oka grafiku snímku tak podpriemerné... Ok, však ide o amatérsky film... ale čo tie chvály?! ()

Kiryl

Na to, že to udělal jeden člověk a ještě k tomu amatér je to neuvěřitelné. Místy jsem si říkal že tohle muselo být dílem nějaké světoznámé společnosti, ačkoli jsem u toho usínal nudou protože děj to nemělo téměř žádný. ¨Všechny 4 hvězdičky uděluji za vzhled a animace ()

burg

Jeden ze dvou německých filmů, na které jsem ochoten se podívat znovu! A co na tom, že je to jen krátkometrážní! ()

Zaja91

Jeden člověk, přes půlroku práce a vznikne tenhle super filmeček...No co říct, držím palce a těším se na celovečerák. ()

Tsabo

Hodně dobré...připomíná mi to jeden díl Krajních mezí, ale víc psát nebudu, ať nezkazím pointu...není to tak dlouhé, tak si to všichni pusťte:o) budete překvapení. ()

GOTFAN

Nejlepší krátky filmeček a hodně se těším na film delší. Snad si zachovají kvalitu zvukové stránky a nic nebude nahrazeno lidmi . Doufám že to zůstane mezi tou rasou a těmi roboty . Má to šílený potenciál. ()