Kočka a pes

• Česko Pes a kočka (více)

Seržant Alan Parker (Bud Spencer) je na stopě šéfa mafie a všechno, co mu stojí v cestě, jednoduše odstraní. Avšak roztomilý podvodníček (Tomas Milian) nehraje fér hru. Po mnoha rvačkách, mnoha komických situacích, kdy se budete za břicho popadat, všechno nakonec dobře dopadne. Šéf mafie končí za mřížemi a malý podvodníček skončí jako ženáč. Čeká vás ohňostroj akčních scén a salvy smíchu. (oficiální text distributora)

Trailer

otík

Bud Spencer v roli detektiva, který se díky malému podvodníčkovi dostane na kobylku významnému mafiánovi, rozhodně nepředvádí nic zvláštního v tomto nudném filmu. Pořádná mlátička je až na konci, bohužel bez výraznější choreografie, jinak je to samé kecání a ježdění od nikam k nikud. Nebýt slušného dabingu a několika úsměvných scén, nebylo by o co stát. Hudba: Carmelo & Michelangelo La Bionda ()

Terva

CITÁT - Nesmíte ho přeceňovat, je jako kočka. Má devět životů........... Úvodní scéna s vysavačem je dokonalá. Určitě si jí oba herci pořádně užili. CITÁT - Umí dokonale čistit i papoušky............. Bud Spencer má kolem sebe zase spoustu dětí. Je to jeho image? Musím však napsat, že "džigolo" se jako druhý ke Spencerovi vůbec nehodí. Tady chybí Terence Hill. CITÁT - Prozřetelnost právě klepe na dveře........... Průměrná krimi komedie. ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Prostředí 6/10/// +Bud Spencer, hudba, zápletka -jen mírně nadprůměrný děj, vtipné scény tu člověk musí hledat/// Jsem rád, že jsem tento film viděl a o to víc, že ho zatím viděl málokdo, alespoň oproti slavnějším Spencerovkám. A i když tady Bud nemá Terence a i když Tomas Milian se mu nemůže ani trochu rovnat, není to úplně průšvih. Kočka a pes je taková neškodná dobrodružná naháněcí akce s trochou bitek na závěr, že nemůžete říct na tento film nic špatného. Trochu je škoda, že to není až tak vtipná zábava jakou by člověk čekal, ale rozhodně jsem se nenudil a jak už jsem zmínil jsem rád, že jsem to viděl./// Celkem 62%/// ()

SNCIS

"Je jako kočka! Má devět životů." - "Tak sežeňte policajta, co jich má osmnáct." Hodně slabá komedie s ranařem Budem Spencerem. Hodně slabý příběh, otravný Tomas Milian, dlouhé scény o ničem a po většinu času je to celkem nuda. - 40%. ()

tomtomtoma

Jednoduchá až lehce naivní kriminální komedie, kde se ránou pěstí nešetří. Policejní odborník na boj proti organizovanému zločinu Alan Parker (solidní Bud Spencer) do omrzení stále chytá zlodějského gigola Tonyho Romu (Tomas Milian) a spolu zároveň čelí mafiánskému gangu mocného Salvatoreho Licutiho (dobrý Marc Lawrence). Z dalších rolí: napravený úplatný policejní seržant Haig (Billy Garrigues), pomáhající ústřední dvojici, Licutiho nohsled Annunziata Pipino (Joan Call), podvedený senátor Anderson (Dan Fitzgerald), a jeho manželka Virginia (Joan Murphy), která podlehne důmyslnosti Tonyho Romy. Nenáročné, zábavné, vtipné, dětinské a spravedlnost a dobro vítězí nad zlem a jeho hrubou silou. ()