Pekelná výzva

(pořad)

Zábavný soutěžní pořad, v němž soutěžící odpovídají na poměrně lehké otázky. Jedinečnost Pekelné výzvy ale tkví v tom, že jsou během svých odpovědí vystaveni neobvyklému stresu a všelijakému vyrušování. Soustředit se správně zodpovědět byť i jen triviální dotaz bude opravdu náročné. Mezi rušícími elementy se objeví např. elektrické šoky, hlasovací tlačítko obklopené kaktusy (v tom případě budou mít soutěžící zavázané oči), prst v pastičce na myši, zásah paintballovou puškou, uhýbání wrestlerovi nebo třeba lechtání. V každém z dílů budou diváci svědky nejen nevšedních pokusů, jak soutěžící vyvést z míry a zabránit jim ve správných odpovědích, ale i neopakovatelných reakcí vyrušovaných uchazečů o „pekelné“ vítězství. (oficiální text distributora)

Tomulka

Je to hrozný typ pořadu. Soutěžící jsou (mírně řečeno) zvláštní, ale a to je důležité, otázky jsou směšné a v pořadech pro ZŠ jsou těžší otázky. A tak pořád není až tak o inteligenci a vědomostech (což jde ostatně vidět neustále). Jediným kladem pak zůstává naprosto dokonalá Iva Pazderková, která se své role zhostila s naprostou grácií. A tak Iva dostává jednu hvězdu jinak je to odpad!!! ()

reccal odpad!

Čůrání před diváky? Ne, ne a ještě jednou ne, děkuji. Tahle "zábava" se mi naštěstí obloukem vyhýbá. ()

Eisenmann

Pokud tohle má být podobný pseudosoutěžní pořad jako třeba Silent library nebo Fist of Zen, pak nám musí být všem jasné, že se jedná o jakési nedochůdče podobného žánru. Bylo by dobré nepouštět se jen na půl cesty, protože jak se tam cokoliv jednou ocitne, zbývá sice už jen polovina cesty k cíly, nicméně zbývá také stejná vzdálenost zpátky... Do sr*č*k... ()

glum88 odpad!

Totální úchylárna , vúbec nechápu co je na tom směšnýho. A už vúbec nechápu lidi co se tam přihlásí . Jenom čekám až bude v TV rodiný pořad ve kterým budou úkoly jako probít si koule hřebíkama , nebo se nechat ojebat koněm . Komu se líbí sledovat lidi jak se za prachy nechají střílet do řitě paintballkou nebo jak žerou rúzný humusárny ten by se mel jít léčit ....Zábavný televizní pořad ? No , jak pro koho .... ()

agabrucha

Na české poměry super potenciál, bohužel kvůli neustále se opakujícím úkolům se soutěž po pár dílech stává nudnou. ()

Ruslan odpad!

No fuj! Nesympatická moderátorka , soutěžící většinou s mentální poruchou , jinak by se tohohle trapného pořadu nemohli zúčastnit. Coolu tento projekt hrubě nevyšel a doufám že bude co nejdřív zapomenut. ()

Peddro odpad!

Možná hloupá otázka z mé strany, ale je to nahrané nebo odpovědi na tyto triviální otázky opravdu neznají? ()

Freakyy

Je to celkem zábavný. Moderátorka působí hodně zajímavým dojmem a v této situaci se mně poprvé líbila, předtím sem ji totiž rád vůbec neměl. Pokuď máte dostatek inteligence a umíte přepnout mozek do režimu zábava a neřešit nesmysly, tak se nad tím aspoň pousmějete. Když ne, tak prostě nejste kůůl! S odstupem času je to ale nuda, po prvních pár dílech sem s tím skončil... taková pičovina asi dlouho nevydrží...hm,... i když mezi ostatní programy dobře zapadá... ()

Kustka

Kritika, kritika a zase jenom kritika.. Tak vymyslete něco jinýho a protlačte si to do televize ;) Iva Pazderková je zabijácká, nekompromisně každýho hned sejme a námitky nebere. Nepřihlásila bych se tam, nechtělo by se mi žrát prasečí varlata nebo vagínu a dávat si elektrošoky. A ty otázky, že jsou stupidní a na úrovni ZŠ? O to jde, nachytat ty lidi, aby řekli co největší hovadinu v tu chvíli ;) Ale je to fakt dobrý a líbí se mi to. ()

Meglin odpad!

Trapná show.Snaha o napodobení Fear Factoru.Je opravdu vidět,co je česká televize za 'kvalitu'.Viděla jsem jen jeden díl-to mi bohatě stačilo!Přihlásit se močením? Tohle by se v USA nestalo. ()

ivour

Tak jsem úspěšně zhlédla jeden díl a ...stačilo mi. Chvílemi jsem se trochu zasmála, lae většinu času spíš kroutila hlavou. Už začátek kdy na soutěžicí prozrazovala informace typu kdo se s kým kde vyspal mě přišlo podivné. Hold se řídí heslem: sex táhne. Další disciplíny celkem šli a byli originální, dokud nedošlo na kadibudku. Tenhle záchodový humor mi přišel trošku moc, bylo to spíš trapné než vtipné. V poslední řadě nemůžu zapenout moderátorku. Iva Pazderková mi vždy seděla, při jejích výstupech jsem se vždy moc pobavila, ale zde se chová "přísně" a nejde jí to, působí to spíš rušivě a nesympaticky. ()

ronaldmekdon

Drahá Primo Cool, šlápla jsi pěkně vedle. Moderátorka je příjemná asi jako drobky v posteli, Pazderková měla zůstat u rozbitejch jogurtů a ne si hrát na slízlou Slavíkovou. Její hlášky mi evokují některé profesory, kteří se snaží setřít třídního frajírka. Potom ten bzučák, to je tragédie, o tom se mi dneska nejspíš bude zdát. A ne, opravdu nechci sledovat lidi požírající alobal. Málem bych zapomněla na ten rozjuchaný dav v pozadí. Zajímalo by mě, jestli ty lidi taky verbujou na cca 400,- za díl, jako na Superstar a podobné kraviny.. To vřískání za chvilku začne lézt pořádně na nervy. Vydržela jsem ten bolehlav celých 19 minut a už nikdy víc. ()

NellieLovett

Já se u toho i nasmála, nevím, co pořád všichni čekaj od komerčních televizních pořadů, je jasné, že nic inteligentního to nebude, a ve všední den v hlavním vysílacím čase, kdy dávaj buď ordinaci, poštu pro tebe, nebo něco podobně dementního, tohle byla v celku příjemná změna, není to na pravidelné sledování, ale když už to v tý televizi je a nemám nic jiného na práci, tak se na to klidně podívám. ()