Šerif a mimozemšťan

Sheriff and the Satellite Kid, The

Komedie / Sci-Fi / Akční

Itálie, 1979, 98 min

• Malarkey

Buda mám rád i v jeho samostatných filmech, ale tohle je teda něco. Určitě na tom hraje fakt, že jsem to neviděl jako malý, takže nostalgie u tohohle filmu určitě nezafunguje. Každopádně musím říct, že jsem od začátku byl vytočenej z toho malýho kluka, co tady hraje mimozemšťana. Jako malej bych to asi bral, ale takhle opravdu ne. Dvě hvězdičky dávám jenom ze soucitu a s tím, že se na dvojku určitě nepodívám. To si radši pustim policajta Rizza v Milionovém brouku s tím, že lepší filmy s ním určitě jsou, a není u nich ani za potřebí nostalgie. Šerif a mimozemšťan je prostě hrůza, kde když nezabrousí nostalgie, tak dle mého tenhle film v hodnocení nedopadne nejlépe.(18.10.2008)

• Terva

Spencer a sám, v divném příběhu, nic moc.(30.3.2009)

Teda dost velké zklamání, Spencer v polopohádce je jako trnem v oku, a ten úsměv malýho hajzlíka mě dost iritoval. Hodně slabé 3*. Bohužel ani pokračování se moc nepovedlo.(14.11.2010)

• Ruut

Na tomhle filmu je krásně vidět jak funguje nostalgie a jak si postupně človek idealizuje veci dávno minulé. Ti co videli šerifa v detství hodnotí hodně vysoko. Ti co si jej pustili poprvé při současné DVD premiéře tohoto snímku na českem trhu jsou zklamáni. Mezi ně patřím já. Nula procent Buda Spencera a jeho bitek. Nula procent honiček jen jeden otravný malý capart s umělohmotným zázračným "paprskometem" a lehký nádech komedií 70tých let. To je bohužel vše.(13.8.2008)

K hodnoteniu možno prispela aj moja návšteva tohto filmu v kine. Ako malý chlapec som samozrejme nevedel od plátna odtrhnúť oči. Dnes sa nad tým iba pousmejem a dám snímku zaslúžené 3*.(3.3.2011)