Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nový seriál TV JOJ prináša reálne príbehy obyčajných ľudí zo slovenských miest a dedín. Sú to príbehy ľudí, ktorí sa ocitli v krízovej situácii. 
Kým sa konflikt medzi ľuďmi dostane až pred súd, to najpikantnejšie sa odohráva priamo u nich doma alebo u susedov. Nepríjemné životné zážitky a príbehy, akými sú napríklad nedoriešený rozvod, boj proti neprispôsobivým susedom či problémy s agresívnymi susedmi, už mnohí diváci istotne dobre poznajú, lebo ich prežili na vlastnej koži. (TV JOJ)

(více)

Recenze (39)

topi odpad!

všechny recenze uživatele

Já myslel, že nejstrašnější výplody plodí TV Barrandov, ale chyba lávky!! Slovenská televize ji s tímto pořadem mnohonásobně předčí!! Kdo neviděl, neuvěří :D :D!!! Jako je to nehorázná sranda, tohle musí vymýšlet úplnej šílenec! :D Takže hodnocení buď odpad nebo geniálnost. Přikloním se k první variantě.... ()

haluska11 

všechny recenze uživatele

pouhých 13 jedinečných epizod tohoto klenotu je nejraritnějším kouskem slovenské televizní zábavy. jako třešnička na dortu slouží poslední epizoda "transvestita a ganja", která je tak neuvěřitelně geniální a zároveň špatná, že by to potěšilo jak Shakespeara, tak Almodovara, ale i Johna Waterse. každou epizodu tvoří dva "příběhy ze života", které kontrastně ukazují životy puritánských křesťanů a workolických nymfomanek, vyhořelých měšťáků i alkoholických vesničanů. oxymoronické nevlastní dvojče úspěšnějších Rodinných případů skýtá dokonalejší šílenou ADHD ruční kameru, dramatické střihy a žánrově tematickou hudbu ve spojení s telenovelovým vyprávěním a zvraty, jaké jste jaktěživ neviděli ani ve Scooby Doo. doporučuju všem milovníkům céčkových šíleností! ()

Reklama

-bad-mad-wolf- odpad!

všechny recenze uživatele

"Nebudu se starat o cizího parchanta, když mam koule plný semena!" (následuje mimořádně buranská hádka, v níž je ženě nadáváno za neplodnost) "Miláčku, potřebuju s tebou probrat celý život" (následuje navlékání prstenu, hysterická hádka dvou slepic a kurevníka, házení prstenu na zem a decibely nebezpečně dramatické hudby) /// "Situace nemohla uniknout výjimečně vyvinutým pozorovacím schopnostem sousedky" (následuje záběr na bábu, div neprostrkujíc hlavu skrz plot). IMHO, LOL ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Mne sa to celkom páči - teda skutočné príbehy, o ktorých by sa niekedy dalo dosť aj pochybovať, že sa mohli stať - ale zase ľudia sú všelijakí, takže je to v podstate dosť dôveryhodné. Teda až na ten herecký amaterizmus a afekt - aj keď myslím, že to bolo práve cieľom celého "projektu". Zase totálny odpad to nie je. Aspoň 2 hviezdičky si to zaslúži... ()

pytlik... 

všechny recenze uživatele

Naprosté zjevení v televizní tvorbě. Guštafík má velkou smůlu (a Shakespeare velké štěstí), že se narodil ve dvacátém a né v šestnáctém století. Vzhledem k tomu, že se podle slova distributora jedná o reálne príbehy obyčajných ľudí, se divím, že si Slováci nepřejmenovali svou hymnu na "Pod Tatrou sa blýska". Taky už je mi jasné, v které zemi se prodá nejvíce ucpávek do uší, plastového nádobí, nerozbitného skla a proč by měl Hejkala a stréca Pepina hrát vždy Slovák. Vědci taky ušetří spoustu peněz, páč kvůli studiu italských domácností nemusejí jezdit do drahé Itálie, stačí se podívat na chudší Slovensko. Jinak bych pochválil výběr herců, viděl jsem zatím tři díly a všichni hráli velmi přirozeně, uvěřitelně a s velkým nadšením. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama