Otcem je mu odpadlík tajné severokorejské služby, nevyzpytatelné agentury, v niž u moci sedí zkorumpovaní vládní představitelé, prahnoucí po vlastní moci a zisku, Ri Yong Ho (Seong-woong Park). Ten je nalezen jen krátce po svém posledním jídle popraven nájemným vrahem své vlastní vlády, která s jeho dalšími službami již nepočítá. A zatímco tělo jeho otce vychládá, on, Myung-hun (Seung-hyeon Choi), musí čelit plukovníkově návrhu, stát se taktéž tajným agentem, infiltrovat se mezi obyvatele sousední země a plnit tajné rozkazy. Výměnou mu bude nejenom vlastní vykoupení se ze striktního sevření pracovního tábora Yoduk, ale také vykoupení jeho mladší sestry In Ye (Yu-jeong Kim). Po dvou letech je se jménem Dae-ho Gang adoptován jihokorejským párem, který však tvoří ve skutečnosti dvojice tajných agentů severokorejské tajné služby, která s jejich pomocí provádí velké množství špinavých zahraničních obchodů. Dae-ho je přijat do lokální školy, v níž se jen záhy nato seznamuje s introvertní dívkou Ye-in Lee (Ye-ri Han), stávající se častým bodem posměchu ostatních spolužáků. Navzdory své vysoké inteligenci a vroucí lásce k baletu, s nímž by ráda procestovala svět, není schopna čelit kumulujícímu nátlaku nevybíravých spolužáků, mezi nimiž nemá jediného přítele. Dae-ho se stává dívčiným zastáncem. Brání ji. Dvojice se přátelí. Nalézá v sobě dokonce jakési vnitřní souznění, pochopení vůči nastalé životní situaci, který je sbližuje a paradoxně rozděluje. Dae-ho myšlenky bloudí ale někde úplně jinde, daleko za hranicemi u své sestry, kterou hodlá za každou cenu zachránit. Jeho snahu o její záchranu mu ale komplikuje samotná severokorejská vláda, nevyzpytatelná matka jeho vlastního národa, která se jej navzdory splněným rozkazům snaží za každou cenu zbavit způsobem sobě vlastním; vraždou. (Conspi)

hujerita

Parááááda Fighty boli fajn a aj príbeh mal hlavu a pätu. Vizuál tiež super, a policajti ako obyčajne vždy pozadu :) dobre som sa zabavil a to to išlo v tomto filme. Super. ()

Hektor.Troy

Na rozdiel od azijskych hororov,ktore ma uz prestali bavit,tak korejske akcno-emocne kriminalky hltam jednym dychom.Ano najdu sa nelogicke scenky,ale na rozdiel od ultra realistickych thrillerov to v tomto zanri vobec nevadi. ()

danny79

Jak byva u korejskych akcnich filmu bezne, je to po technicke strance velmi dobre, ale scenaristicky hrozne zmatene, prekombinovane a v uritych aspektech nesmyslne se zbytecnymi dialogy a tezko proniknutelnymi postavami. Takze jsem si uzival kvalitni choreografii bitek, bavil se dostatkem akce, ale samotnym filmem prilis ne. ()

Mistarin

Za mě film under rated. Výborná atmosféra, která postupně stupňovala a dokázala mě dostat na konci do rozpaků. Choreograficky jsou souboje také velmi povedené. Herci, jak bývá zvykem u korejských filmů na 1*. Příběh byl velmi stručný a suprově zpracovaný. Doporučuji :) ()