George Stobbart

Obyčajný slasher; síce moderný vizuálom a spracovaním, ale obsahovo na dnešnú dobu skôr zastaralý, takže akosi nemá čím príliš zaujať, alebo nebodaj preraziť. Takže pre subžánrových fanúšikov / nadšencov ok a pre ostatných zrejme nič moc. ()

mosnak odpad!

Tak tentokrát mě španělská produkce vyloženě zklamala. Normálně s LIVINDEADem nesouhlasím,ale tohle je opravdu hrozné! Nesnáším stupidní párty s puberťákama, kde následuje už tolikrát opakovaná vyvražďovačka - 0% ()

ricci.s

Skupinka mladých je zatvorená v jednom veľkom baráku, je tam neznámy zabijak a môže sa začať vyvražďovák. Síce sa to celé v druhej polovici trochu prekombinuje, ale aj tak ma to už veľmi nechytilo. Vrah v čiernej kapucni a bielej maske tu už totiž bol, vraždy sú priemerné až podpriemerné, a z väčšej časti je to len pobehovanie po dome. Čistým teenagerským slasherom bez poriadnej porcie gore už dávno odzvonilo, nechápem, že tým ešte niekto stráca čas. Pozrieť sa to ale dá. ()

Dellamorte

Espa suchota, ktorá prebudí akurát slepého. Neide o žiaden slasher / vyvražďovačku / horror...tento južanským slnkom vypečený videomanuál dokazuje, že pošahanci sú roztrúsený všade a nevymákne ich ani 007čka. Párminútová srandička o vystajlingovanom borcovi ( miestenej superstar vtipu s názvom " CAMP BLOOD " ) , ktorý dáva vo forme úvodnej pasaže retardom nádej.Konflikt s producentom, ktorý sa snaží nahradiť sledovanosť reklamou a blah..blah Tá ale vybublá, keď po qualitnej párty nabehne nequalitný film. Aby to nebolo také prostoduché, tak maník si nahodí masku z "Campu " .Výsledok je jasný a dokazuje, že ani hviezdy to namajú také 1duché. Bodíky len za barák pri separácii a predstavu , čo sa z toho dalo vymačkať+ vizuál. Smutná 2ka ()