Reklama

Reklama

Jasper Jones

Drama / Mysteriózní / Thriller
Austrálie, 2017, 98 min

Snímek vypráví poutavý a dojemný příběh o dospívání čtrnáctiletého knihomola Charlieho Bucktina z Austrálie. Jedné noci, kdy mu místní míšenec z okraje společnosti jménem Jasper Jones ukáže mrtvolu mladé Laury Wishheartové, se Charlieho život navždy změní. S tímto tajemstvím se Charlie, který je přesvědčen o Jasperově nevině, vydá na nebezpečnou cestu ve snaze najít skutečného vraha. Během parných letních prázdnin roku 1969 Charlie porazí místní rasisty, čelí rozvodu rodičů a bezhlavě se zamiluje, když pochopí, co je skutečná odvaha. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

Marze 

všechny recenze uživatele

Adaptace bestseleru - portrét života na malém americkém městě na konci šedesátek očima 14 letého hlavního hrdiny.Téma předsudků, spravedlnosti a ztráty dětské nevinnosti. Nechybí teen romance. Dobré herecké výkony. Takový průměr za padesát procent. ()

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Trochu pubertální. Děti se do sebe zabouchnou a vůbec je nijak extra nerozhodí smrt natož když je v rodině. Nevěra samozřejmě chybět nemohla. A že nešlo o chlapa v krizi, ale ženskou není nijak ohromující. A Jasper Jones? Na to, že se celý film jmenuje po jeho postavě, tak si myslím, že tam nedostal až tolik prostoru a pouhé odhalení jeho rodinného příběhu je fádní. Celkově až moc tuctové. ()

Reklama

LiVentura 

všechny recenze uživatele

Je to velmi silné drama, natočené trochu "chladnějším pohledem kamery" a odvaze a schopnosti se vzepřít a odsoudit zlo-bezpráví! ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Spočiatku sa zdá, že kriminálna zápletka by mohla mať niečo do seba, nedostalo sa mi emočného záveru, niečoho, čo by ma dostalo. Snímok ničím nevyniká, je to len taký priemerný príbeh chlapca, kde sa sem tam mihne nejaká antirasistická myšlienka, nejaké mysteriózno, ale všetko tak trochu necelistvo spracované. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Když už někdo chce natočit nějaký rodinný drama s dětským hrdinou v hlavní roli, tak by alespoň měli zajistit to, že mlaďák se tu bude chovat jako mlaďák a ne jako chlap, kterej vůbec neregistruje, že by se kolem něj řešila nějaká oběšenina. Když jsem si po půlce filmu uvědomil, že tady se ničeho zajímavého nedočkám, měl jsem docela problém film vůbec dokoukat. Škoda. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama