Pee-Wee: Zima, která změnila můj život

• francouzský

Les Pee-Wee 3D: L'hiver qui a changé ma vie

Pee-Wee 3D: The Winter That Changed My Life, The

Rodinný / Sportovní / Komedie / Drama

Kanada, 2012, 122 min

Éric Tessier

Bernard Couture

Klasické schéma dětského sportovního filmu s předem jasnou zápletkou. Nebýt toho naivního scénáře a plytkého děje, byl by to celkem sympatický snímek s dobrým střihem, kamerou a překvapivě i zajímavými mladými neherci.(27.5.2013)

Pohodovy rodinny film, tocici se kolem hokeje. Na nedelni odpoledne jak delany.(8.12.2014)

No hokejově katastrofa, každý trenér by zešedivěl a snědl píšťalku, nad těmi talenty, ale jako odlehčená dětská sportovní komedie, to celkem šlo :-)(16.11.2015)

Velmi jednoduchý příběh balancuje na hraně klišoidní snesitelnosti. Dobré herecké výkony v dětských i dospělých rolích, slušná sportovně-technická stránka X dílčí pípoviny (např. brankářka a její šachy ve finále). Solidní 3*, jednou se vidět dá.(15.11.2014)

• Hanys_

Rodinná sportovní kravina plná klišé a bídných hokejových střihů. Hlavně že to bylo ve 3D.(17.12.2014)