Reklama

Reklama

Intimní místa

(festivalový název)
  • Rusko Intimnyje mjesta (více)
Trailer

Obsahy(1)

Současná Moskva. Několik solidně zaopatřených lidí, žijících zdánlivě bezstarostný život. Každý z nich však má nějaké intimní tajemství... Co člověk vlastně potřebuje ke štěstí? Nad tím se zamýšlí debutující režisérská dvojice v hořké komedii, jež s nadsázkou a značnou otevřeností hovoří o věcech, které si většina lidí obvykle nechává pro sebe. (MFF Karlovy Vary)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

POMO 

všechny recenze uživatele

Film, ktorý vie, že sex je divácky vďačná téma. Čiernohumorne vtipné nahliadnutie do intímneho súkromia skupinky ľudí, ktorým to doma moc neklape, alebo ani nemá s kým klapať. V čele cenzúrnej komisie sedí samotárska pani s nefungujúcim vibrátorom, a najkrajšia a najromantickejšia protagonistka je tehotná s týpkom, ktorý si v posteli s ňou predstavuje chlapa. Citlivý a vďaka širokouhlej kamere cinematicky netelevízny uspokojiteľ vašeho psychologického voyeurizmu. ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

První pecka festivalu. Sexuální problémy současné generace podané v tak dokonale hořskosladkém balení, až mě z vlastního smíchu chvílemi mrazilo. Je v tom nahota, otevřená sexualita a přitom žádná perverznost. Jen lidi jako my, v jejichž věku jsme, nebo brzy budeme. Sexuologická sonda hlubší, než hrdlo vysloužilé pornohvězdy. Vzalo mě to tak, že jsem ochoten tomu prominout i to, že ze všech příběhů má pořádný konec vlastně jenom jeden (a to ještě ten nejméně zajímavý). 4 a ½. ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Z nějakého blíže nespecifikovatelného důvodu, jsem od tohoto snímku čekal něco ve stylu Little Death. Už bych se rád jednou provždy tahle očekávání odnaučil. Little Death se samozřejmě nedostavila. O děj zde nezavadíte, ani kdybyste použili elektronový mikroskop. Jedná se o lehce artovou a těžce intimní šmíráckou záležitost. Tolik ptactva kolik se sletělo před kamery v tomto snímku, se nesletí ani na všesokolský slet. Na své by si při sledování tohoto snímku přišli i hoši od Bobří řeky, pokud tedy nejsou nějací vybíraví a považují ženy pouze za jakýsi zbytečný obal kolem rozmnožujícího ústrojí. Jediné, co si diváci a divačky zvládnou z tohoto snímku odnést je informace, že ruští pánové jsou těžce pod evropským průměrem a že se režisérská dvojice zhlédla v ošklivých ženách. Pěknou slečnu zde lze zaregistrovat pouze v přítmí, zatímco ošklivky (většinou prostorově náročnější) vám obtěžují zrak každou chvíli. Jako nástroj k honitbě tedy rozhodně nebrat a jako snímek na zpříjemnění večera je tato záležitost rovněž nepoužitelná. Není mi tedy příliš zřejmé. Koho oči se zde tvůrci pokoušeli uspokojit. Nejvíce mě zarmoutilo, že se humor velmi dobře kamsi uschoval a po celou stopáž nevystrčil ani jeden růžek. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Čakal som nejaké vtipné situácie v spojitosti se sexom, no dostal som len nudu a nezáživne podané panoptikum pár sexuálnych úchyliek. Vôbec si nemyslím, že by tento snímok o niečom vypovedal, alebo prišiel s niečím, o čom by sme už dávno nevedeli. Navyše to bolo až moc útržkovité čoho dôsledkom bolo, že na pár scénkach sa síce aj dalo pobaviť (niektoré miesta ladené až do absurdna alebo irónie sa podarili) no medzi nimi je toľko hluchých miest, že aj to málo dobrého sa v tom mori nudy spoľahlivo utopí. Nepomohlo tomu ani príliš pomalé tempo. Podpriemer. 40/100 ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Černá komedie s pár vskutku podařenými absurdními situacemi a mini-gagy. Na debut se jedná o vyspělý film, schopný sdělit kus neoddiskutovatelné pravdy o sexuálním chování lidí. Na druhou stranu je ale cítit určitá epizodičnost a nezdařená mozaikovitost, kdy se snímek skládá z řady nápadů a scén pouze poslepovaných dohromady. Tempo také není konzistentní, dá se říct, že poslední čtvrtina už nepřináší nic nového... 6/10 ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama