Green Day - Boulevard of Broken Dreams (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2004, 5 min

Samuel Bayer

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (8)

Výborné!(2.9.2013)

Tam kde končí videoklip ku piesni "Holiday", tak presne tam sa začína klip ku skladbe "Boulevard of Broken Dreams". Dozneli posledné tóny a starý kabriolet po rýchlej, bláznivej, punk rockovej jazde doslúžil. Ďalej sa musí šlapať peši. Ukľudníme sa a spomalíme. Ja osobne však radšej vidím chalanov z americkej neo-punkovej kapely Green Day v divokejších pózach. Viacej sa mi páčia ich svižnejšie kúsky. Ale musím uznať, že čo sa týka tohto hudobného videoklipu, tak je veľmi kvalitne a profesionálne natočený. http://www.youtube.com/watch?v=Soa3gO7tL-c ****(20.6.2013)

Smutná rocková prechádzka, ktorá je počúvateľná a aj pozerateľná. Nemám vzťah k nalíčeným chlapíkom, k bláznivým účesom, no táto skupina má zaujímavé texty a snaží sa byť v tvorbe originálna a tu to ukázali.(14.10.2013)

Štýlový klipík, ktorý spolieha hlavne na výpravu a atmosféru.(6.8.2018)

Skvelá skladba, s vizuálne na môj vkus statickou prechádzkou. ***/****(9.2.2015)

Cena Grammy za nahrávku roka.(23.12.2017)

Písnička ne úplně nejoblíbenější, ale klip určitě jeden z nejlepších od GD !(14.10.2013)

Ja osobne kapelu Green Day som spoznal s touto skladbou. Pomalší punk plných emócií a zaujímavých myšlienok. (Pre mňa srdcová záležitosť.) PS.: „I walk a lonely road, The only one that I have ever known, Don't know where it goes, But it's home to me and I walk alone.“ Osobné hodnotenie: 100% (*****) (23.10.2018)