poster

Tvoje světy (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Česko, 2013, 3 min

Hudba:

Adam Mišík
 • Beckett51
  odpad!

  Adam "Justin" Mišík "Bieber" mi dokonale zkazil celý večer. Jakmile mi na obrazovku vlezla jeho ferrari motorka a on začal "zpívat", orosily se mi záda až k prdeli a málem jsem pustil to, co jsem po dlouhou půl hodinu držel po vypití hrnku vody. Nejvíc mě upřímně sere, že sem dávaj takovýhle rádoby skvělý debilotiny a když chci, aby se dali videoklipy kultovních zpěváku a skupin (Queen, Bruce Springsteen, M83, Pink Floyd, Meat Loaf, U2,...) všichni na mě serou jak na placatej šutr.(13.9.2013)

 • HJ-FILIP
  odpad!

  Celé jsem to ani neviděl - což u tří minutového díla mluví samo za sebe. Hudba naprosto tuctová, pomilu-li děsnou artikulaci a neúměrné změny.(12.1.2016)

 • Karlsberger
  odpad!

  No jo no, všechno je jednou poprvé, třeba já jsem se poprvé vyzvracel na monitor.(29.5.2016)

 • mladas16
  odpad!

  Už jsem na tyhle přiteplený buzeranty a "rádoby" hudebníky alergickej, typická hudba pro panny ze základky co maj vlhký kalhotky jakmile dojde na refrén. Tomuhle kreténovi už chybí jen feat s Johnym Machettou..(22.12.2013)

 • tsatsiki
  *****

  Vyborny klip, mozna na konci malinko prehnany,ale neva. Tady vlastne zacal pocatek lasky Adama a Sary. :-) Za me mas Adame 5*.(12.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace