poster

Daniel Landa: Jó, ulice! (hudební videoklip)

Hudební / Krátkometrážní

Česko, 1993, 3 min

 • H34D
  ****

  Landova klasika - drsný, příběhový song z ulice. Klip je trošku slabší, ale aspoň je vidět, že Ondřej Vetchý je rozený hrobník (Kolja) :) 7/10(15.12.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Skinheadských farářů pogujících nad hrobem jsem zatím moc nepotkal, ale to bude tím, že hřbitovy příliš nevyhledávám. A proti klukům z ulice mám zase deficit úplné rodiny, ale to tak moc nevadí, protože k rozpumpování mých nohou do rytmického pohybu tento klípek spolehlivě stačil.(6.10.2015)

 • MM_Ramone
  **

  Daniel Landa oblečený ako flanďák s nevkusnou ringlou v uchu sa rozkrikuje nad hrobom mladého grázlika. Pouráža jeho rodinu. Rozoženie smútočnú procesiu. Hádže drsné gestá. Zatína päste. Zrazu sa spoza náhrobkov vynorí niekoľko jeho pochybných kamarátov a spoločne sa pustia do primitívneho poga uprostred cintorína. No ja teda neviem čo si o tom myslieť. Vôbec mi to neprišlo vtipné. Jó Landa, Landa s tebov nebola nikdy sranda. **(6.10.2015)

 • Boudyy
  *****

  Postorlíkovský nádech měla první Landova solová deska Valčík, z níž pochází eponymní titulní skladba. Landovi tady pomáhá stará dobrá banda, která spolu studovala na pražské konzervatoři (Suchánek, Vetchý) a společně jančí nad hrobem mladého člověka, který vždy bojoval s nepřízní okolí. Melodické, úderné, s nápadem. Prostě Landa.(6.9.2016)

 • Xmilden
  *****

  Skvělej song a jako bonus se v něm objevují Suchoš a Vetchý.(18.10.2016)

 • - Hrobníka v klipu hraje Ondřej Vetchý. (lubospoti)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace