Reklama

Reklama

Good Night

Trailer

Obsahy(1)

Tichý, Štedrý večer v zabudnutej dedine. V dome s izbou na prenájom znenazdajky zazvoní zvonček. Tajomný pár žiada o ubytovanie na jednu noc. Pre chudobných majiteľov domu to znie lákavo, a ešte lákavejšie vyzerá záhadná taška, ktorú hostia nespúšťajú z rúk. Stačí im ustlať a popriať dobrú noc. Do rána je však ďaleko. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

"Magický čurak jednorožca". Národil sa Kris... No, ten zrovna ne. Já to jebu, normálně se zbalím a odstěhuji na Slovensko. Zdá se, že se tam tomu horroru vede trochu lépe a více se mu věnují. Jak už je u Czikraie zřejmě zvykem, po tehcnické stránce výborně zvládnutý kousek. Skvělé triky, výborná hudba a och... och,.. Zuzana Šulajová v horroru. Na pohled skvělá záležitost, je to napínavé, temné, překvapivé. Možná to ale potřebovalo ještě pár minut, protože ten příběh, respektive vyústění, není moc přehledné a jednoznačné. trochu jsem se v tom ztratil a nejsem si jist, zda jsem přesně pochopil, co a proč se stalo. Není to tak výrazné, že by to kazilo požitek ze sledování, to ne, začne to hlodat spíše až potom. Z žánrového hlediska skvělá podívaná. "Máte deti?" 3.5* ()

dubinak 

všechny recenze uživatele

Před slovenskou produkcí klobouk dolů. Česko má co dohánět. Po Socialistickém Zombi Mordu a M is for Malnutrition , přichází další režisérsky atraktivní snímek s prvky mysticismu a mysteriózna. Kamera je úplně super, efekty perfektně zvládnuté, herecké výkony ucházející, trochu škoda horšího zvuku. Jinak jsem dostala i slušnou pointu a finále bylo tak příjemným soustem pro divákovu fantazii. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Je sice pravda, že ten konec je dost nepřehledný a chaotický, ale to mi každopádně nezkazilo dojem z tohoto velmi solidního středometrážního kousku. Tohle že natočili Slováci? Kdybych o tom jen slyšel a neviděl to na vlastní oči, nevěřil bych…Nicméně Peter Czikrai mě už potřetí dokázal přesvědčit, že má v sobě obrovský potenciál a já mu budu určitě fandit i nadále. Mělo to solidní atmosféru, úžasný zvukový i hudební doprovod – herci si rovněž nevedli vůbec špatně – bylo to pěkně krvavé, místy až „nechutné“ a to já mám rád. Nezbývá mi než smeknout pomyslný klobouk a dát nadprůměrné ohodnocení… ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

:O ... papuľa otvorená, som neuveriteľne milo prekvapený čo mi tento hororový kraťas zo Slovenska ponúkol. Vizuálne na najvyššej úrovni, vďaka atmosfére dostatočne temný, pričom keď prirátam to nadštandardne zvládnuté gore s nápaditým záverom, ja ozaj nechápem čo tu robia tie jedno-dvoj hviezdičky. Samozrejme, každému podľa chuti, no toto je z hororového hľadiska, vzhľadom k zemepisným šírkam odkiaľ počin pochádza, rozhodne nad priemer - 70% Aj keď možno trošku preháňam ;) ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Prvních 10 minut se mi líbilo celkem hodně, mělo to nějakou atmosféru a já byl zvědavý, jak se to bude vyvíjet dál, bohužel v tu chvíli, kdy se tam něco začalo dít, mě to začal celkem nudit. Zvláštní, velmi zvláštní. Filmařsky je to provedené opravdu skvěle, příběh je takový, že nepřináší nic nového, ale to po hororech z Česka a Slovenska ani moc nechci. Mě u nich jde hlavně o to, aby nějak vypadaly a aby působily jako horor - tohle jako horor působí, ale zhruba od poloviny se podle mě celá ta atmosféra snažila být až křečovitě hororová, až to celé nějak přestalo fungovat. Jinak ale nemám nic proti, na poměry Slovenska to je dobré, ale přece jenom, dalo se s tím pracovat ještě mnohem líp. 3* ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama