Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2013, 60 min

• Witta

Zdenda dobrý, ale Kostková mě srala už během prvních 2 minut jejího "účinkování". Jinak jak již psali ostatní, naprosto zbytečný koncept mozaiky internetových kuchtíků, který se naprosto minul účinkem. V pohodě byli hokejisti, méně už mě bavila vnučka vařící pro babičku, o které ve finále Zdenda prohlásil, že "je šťastná jako prase":-)(21.10.2013)

Pohlreich vaří dobře, ale je furt někde. Neřeknu nic - Ano šéfe, pro něj klasika, ale má zase dalších 10 blbovin. Všude jde o to stejné - Jak má Prima vydělat! Zatím sem dal 3*, ale budu Pohlreicha postupně snižovat, všude jde o to stejné tak na co dávat všemu třeba 4* když to už je ohraný. Ještě něco takovýhleho, ..... s Pohlreichem tak se zachvíli doklube na odpad!. Bohužel, vaří dobře sice, má to pěkně udělaný,ale bohužel. Takže asi tak, no.(10.5.2015)

• HiddenDragon

Ocenuju zajimavy format poradu. Varit zive je fakt sila a ma to zajimavou atmosferu. Ale je videt, co vsechno by se normalne vystrihalo :) na porad o vareni je to dost dlouhe a silene ukecane, musel bych si recept asi nejdriv najit na netu a pak to zkusit vklidu s poradem pres video, s moznosti si to stopnout :) Na me je to moc zmatene, protoze krome hosta jeste paralelne varili a meli vstupy nejaci zrejme P. kolegove nebo figuranti. K tomu jeste kolem stoji vsude lidi jak v TopGearu a kamery strihaj jak fretky :) ale mozna je to jen o zvyku. Osobne nejsem tak dobry kuchar, tak bych volil neco pomalejsiho, s mensi porci "show" a vetsim nasupem "jak to uvarit" :)(2.11.2013)

Důležitý je si říct, co se vlastně tady hodnotí. Hosté a jejich hloupost nebo pořad a jeho koncept? Ano, je pravda, že hosti ,jako byla T. Kostková se Šinkorovou a Vondráčkem v prvním dílu, by tam v podstatě nemuseli být, ale zase by si Zdenda neměl z koho dělat srandu. Především si ale cením toho konceptu, přestože je to zahraniční licence přivezená do českých vod. Je to vůbec první pořad o vaření u nás, kde za 60 minut přímýho přenosu někdo uvaří 3 chodový menu. Takže žádný "tááák (střih) a už to tady máme upečený dozlatova..", ale pěkně živě, tady a teď ukázaný, jak má vypadat vaření na vysoké úrovni, který se ovšem dá zvládnout i doma. A že to Z. Pohlreich umí, o tom snad nemůže nikdo pochybovat, to je vidět, k tomu je svým svérázným způsobem ještě showman, takže je o zábavu postaráno.(21.10.2013)

• ondrula

Já myslím, že na live kuchařskou show je to v pohodě. Bylo to i poměrně vtipný a to i za cenu recyklovaných starých fórů. Bylo znát, jak je Pohlreich popoháněnej z režie, že není dost času a tak hodně spěchal a splašená Tereza Kostková se pak pokoušela křečovitě vtipkovat, ale to bylo celkem odpustitelný.(22.10.2013)