Mikrokosmos

Mikrokozmos

Dokumentární

Francie / Švýcarsko / Itálie, 1996, 80 min

Bruno Coulais

Toto nie je obyčajný dokumentárny film pri ktorom vás uspáva každá sekunda!(4.10.2007)

Člověk vidí tu malou havěť náhle v úplně jiném světle...úžasná hudba.(26.12.2009)

nádherná a precizní makrokamera, libozvučná hudba, no nádhera!(16.2.2010)

Famózne spracovanie, sprevádzané pôsobivou hudbou.(18.9.2010)

Detailní pohled na říši hmyzu. Určitě originální nápad, jak si vyhrát s kvalitní kamerou a podělit se o to s druhými. Nikde se nemluví a neruší se dokumentárním projevem. Pouze se sleduje fascinující děj malých živočichů naší planety. Nadstandardní podívaná..(7.8.2011)

Tohle se nikdy neomrzí. Mohlo by to mít 7 hodin a stejně bych u toho vydržela. Bohužel jsem nikde nedohledala, za jakých okolností dokument vznikl a do jaké míry jsou záběry autentické (čolek v křišťálově čisté vodě, hovnivál a trn). Přišlo mi, že audio je často přidané v post produkci a moc nesedí.(29.8.2017)

Skvělý film ::: V životě by mi nenapadlo, jak moc se dá fandit hovniválovi :) :::(30.8.2017)

1 4 6 8 9 10 11 následující >>