Fight Club (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2010

Dříve jsem podcasty nikdy nesledoval, ale v poslední době to hodně doháním. Kdyby nebylo kámoše (he knows), tak bych se k tomu nejspíš ani v dohledné době nedostal, ale to bych udělal velkou chybu. Člověk získá mnohem větší přehled a také se náramně pobaví! A když je k dispozici jak video, tak audio verze, je to vlastně úplně super doplněk na cesty, když už vás nebaví poslouchat pořád dokola těch 5 oblíbených písniček na vašem smartphonu. Moderátoři jsou fajn, teda ne úplně všichni, ale když to zprůměruju, tak jsou. Pro mě je samozřejmě tahounem všeho Lukáš Grygar, který tomu všemu dokáže dodat potřebnou jiskru a vtip a kdykoliv v sestavě chybí, stává se pro mě díl, nechci říct nudným, to vůbec ne, ale prostě takovým mdlejším. Jeho sofistikovaný humor mi neskutečně sedí, a kdyby byl podcast v sestavě Lukáš Grygar, Lukáš Grygar, Lukáš Grygar a Lukáš Grygar, asi bych nedělal nic jiného, než spal a koukal na Figh Club!(6.1.2017)

Pořad o hrách, který mě baví přestože sem přestal nějak vážněji hrát už docela dávno (asi tak někde u Gothica II., nebo Operace Flashpoint) a sledovat herní scénu by pro mě tak byla ztráta času. To je samo o sobě asi nejlepší kompliment, kterej gamesáckýmu fight clubu můžu složit. PS: plus bonus v podobě účinkujících tváří z leveltv, cha!(1.11.2014)

Prostě ten nejlepší podcast! Kluky jsem ještě na Hrej nesledoval, ovšem jakmile odstartovalo Games.cz, cca od 30. Dílu jsem je začal sledovat a během krátké doby nakoukal i staré díly a to dokonce i většinu z těch na hrej. Vynikající moderátor a člověk s pevným názorem Lukáš Grygar mě totiž zaujal hned na začátku a baví mě ze všech nejvíc. Důkaz, že i nedostatečně vystudovaný člověk může mít slovní zásobou hodnou nějakého ocenění. Ačkoli jej v moderování vystřídal, mně méně sympatický, Pavel Dobrovský, pořad stále pravidelně hlavně při cestě městskou dopravou (krom metra, tam se přes hluk téměř nic kvalitně poslouchat nedá) poslouchám a i když ty hry hrají čím dál méně, tím více se o ně zajímám v globálu a lépe si tak vyberu. Jestli někdy tato parta včetně Petra Poláčka a Martina Bacha s mými nejoblíbenějšími hosty Danem a Karlem skončí, skončím s gamesy všehovšudy také...90%(14.8.2015)

Tenkrát před lety, v původní sestavě (Dobrovský, Grygar, Bach, Poláček..), to byl punkový debatní pořad o hrách s perfektními hosty jako Bulíř, Drda, Vávra, Rybka, Červ, Macura .. jež dali nakouknout pod roušku fekálního humoru, kulervoucích zážitků z onlajnovek, nacistických plaveckých bazénů a všeho ostatního, kvalita kolísavá. Jenže některý díly jsou v pravdě legendární. Nyní to je pod vedením nové redakce (cca od 2018?) odpad v podobě debatního kroužku uzoufaných a nudných buzniček.(10.5.2019)

Pro všechny, kteří to se hraním myslí trošku vážně. Publicistický pořad od kluků ze severu Games.cz, který je po všech směrech profesionální. Uvádí Petr Poláček, Martin Bach, Lukáš Grygar a Pavel Dobrovský. Setkáte se zde i s mnoha hosty, například s Danielem Vávrou nebo Karlem Drdou či Milošem Bohoňkem. Pokud tedy nemůžete být bez informací z herního světa, tento týdeník je pro vás stvořený. Za mě jen to nejvřelejší doporučení. Mimo jiné kluci momentálně vytváří časopis LEVEL.(1.12.2013)

• - Kromě pořadu jeho tvůrci také spolupracují na vydávání časopisu Level, a to od 231. čísla. (Honzek)

• - Kromě video verze si lze pořad stáhnout i ve formátu MP3. (Honzek)