Vůbec první film, který zasazuje umění kickboxu do westernového prostředí. Zároveň vzdává hold francouzské bojové technice Savate zaměřující se především na boj nohama. Roku 1865 cestuje francouzský důstojník po Spojených státech a hledá vraha svého nejlepšího přítele. Přitom se dostane do sporu mezi chudými farmáři a bohatým vlastníkem půdy. Aby pomohl vesničanům nabídne jim své bojové umění Savate. Bude jeho mistrovský kickbox stačit k porážce cynických zločinců, pro které jsou lidské životy něčím naprosto bezcenným? (oficiální text distributora)

Mikecat

Klasicky westernovsky scenar - boj o pôdu, príde záchranca - cudzinec - tentoraz francuz.....Nebolo by to také zlé, ale tie bojové scény sú až okato hrané!!!...a zabiť muchu na stene vo výške hlavy - kopancom, teda klobúk dole,heh. ()

Caesius S.

Jako dítě mě tento film dost zaujal, ale úplně jsem zapomněl jak se jmenoval a kdo tam hrál. Jsem rád, že jsem ho zas po letech našel a vůbec pro mě neztratil kvality. Gruner má moc pěkné kopy a tahle role mu sedla. ()

goodridge

2 hviezdy z nostalgie a este jedna za skvelu hudbu. vzdy si to rad pozriem ked to davaju v telke niekedy cez tyzden o druhej rano. lacny ale dobry film ()