Reklama

Reklama

Pán času: Planeta mrtvých

(TV film)
  • Velká Británie Doctor Who: Planet of the Dead
Dobrodružný / Drama / Rodinný / Sci-Fi
Velká Británie, 2009, 59 min

Obsahy(1)

Mohli by spolu tvořit dokonalý tým. Velikonoční speciál kultovního britského sci-fi seriálu. Nezvedená lady Christina de Souza prchá před policií, když právě ukradla vzácný artefakt z londýnské Mezinárodní galerie. Útočiště před detektivy nachází v projíždějícím autobuse. A že jedním z jeho pasažérů je i Doktor, jasně značí, že Christininy plány se poněkud zkomplikují. (Česká televize)

(více)

Recenze (26)

Jano... 

všechny recenze uživatele

V špeciálovej sérii 2009 Davies a Tennant rozohrali veľmi kvalitnú hru (aspoň teda zo začiatku...) a prvý (a tiež jediný) veľkonočný špeciál (v mojich očiach) prekonal všetky dovtedajšie vianočné. Od začiatku do konca je to nahláškovaná jazda, ktorá sa ani na nič viac nehrá, čo rozhodne oceňujem. Rukopis Garetha Robertsa je očividný a potvrdzuje fakt, čo je dnes všeobecne známy... zo všetkých doctorovských scenáristov má Roberts najlepšie hlášky. Neviem, aký veľký podiel na scenári mal, tak chválim aj Russella... Btw: Prečo tu nie je Gareth napísaný ako scenárista? ()

VenDulin85 

všechny recenze uživatele

Má tak někdo štěstí, že jednoho dne nasedne do doubledeckeru a mezi jednou a druhou zastávkou se přenese červí dírou na jinou planetu.. pár lidem se to podařilo a jejich jediným štěstím je to, že s nimi "náhodou" cestoval i Doktor.. a druhou náhodou je i společnost adrenalinu chtivé lady, které sice nechybí sebevědomí, ale i nápady. Opět mě dostalo Doktorovo nadšení- "Vy se usmíváte!" Ano, mám rád, když jsou věci obtížné.." V závěru při pohledu na létající doubledecker máte asociace na Harryho Pottera, ale zároveň vás zmrazí předpověď pro Doktora.. už prostě víte, že fakt půjde do tuhého a odcházíte do drogerie vykoupit papírové kapesníky... ()

boshke 

všechny recenze uživatele

Zatím asi nejlepší speciál. A vím, že tato poznámka patří spíše do komentáře k celému seriálu, ale znovu a znovu žasnu nad schopností neustále vymýšlet nové a nové originální mimozemšťany s naprosto odlišnými vlastnostmi a schopnostmi. Tihle plechoví rejnoci měnící všechno na písek jsou toho jen dalším příkladem... 100% ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Speciál bez nutnosti obtočení zápletky kolem vánoční atmosféry sliboval bezhlavé dobrodružství a díky velepříjemné Michelle Ryan a náladě připomínající Indianu Jonese mi ho také přinesl. Davidovi podobně odpočinková adrenalinovka po nejrůznějším loučení a dojímání (a před pořádnou várkou dalších) vysloveně sedí a na létající autobus zanechává jen ty nejpříjemnější vzpomínky. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama