poster

Pán času: Planeta mrtvých (TV film)

 • Velká Británie

  Doctor Who: Planet of the Dead

Dobrodružný / Drama / Rodinný / Sci-Fi

Velká Británie, 2009, 59 min

Režie:

James Strong

Producenti:

Tracie Simpson
(další profese)
 • Sadova302b50
  ****

  Jeden z těch lepších speciálů kolem 10. Doktora. Použít jako hlavní „hrdinku“ postavu typu Christiny, to bych spíše čekala u Moffatovy produkce, a právě proto sem přinesla docela vzpruhu. Zápletka asi ne novátorská, ale určitě zajímavá a především nevšedně a zábavně zpracovaná s dobrými momenty, občas tu byla docela vtipná místa. Lepší čtyři hvězdy. 84%(4.3.2015)

 • VenDulin85
  *****

  Má tak někdo štěstí, že jednoho dne nasedne do doubledeckeru a mezi jednou a druhou zastávkou se přenese červí dírou na jinou planetu.. pár lidem se to podařilo a jejich jediným štěstím je to, že s nimi "náhodou" cestoval i Doktor.. a druhou náhodou je i společnost adrenalinu chtivé lady, které sice nechybí sebevědomí, ale i nápady. Opět mě dostalo Doktorovo nadšení- "Vy se usmíváte!" Ano, mám rád, když jsou věci obtížné.." V závěru při pohledu na létající doubledecker máte asociace na Harryho Pottera, ale zároveň vás zmrazí předpověď pro Doktora.. už prostě víte, že fakt půjde do tuhého a odcházíte do drogerie vykoupit papírové kapesníky...(30.12.2013)

 • DaViD´82
  ****

  Potvůrky z Černočerné tmy versus Catwoman a Doktor ve velikonočním rozmaru v nejlepším velikonočním speciálu novodobého Doctora Who. A to že je to doposud jediný velikonoční speciál na tom nemění zhola nic.(5.1.2014)

 • VitaG
  ****

  Zajímavé, celkem chytré ale takové příliš vsunuté dle mě. Chudák Doktor nemůže ani jezdit autobusem aniž by se něco špatného nestalo, skončil s partou pasažérů na pouští s obr mouchama a lítajícíma železnýma rejnokama a vytřískal z toho docela dost. Toto se mi nechce tolik komentovat takže: záporáci i zápletka celkem originální, společnice, co se mohla vrátit, tajemná věštba na konci a létající autobus - prostě 4*(14.4.2014)

 • novoten
  *****

  Speciál bez nutnosti obtočení zápletky kolem vánoční atmosféry sliboval bezhlavé dobrodružství a díky velepříjemné Michelle Ryan a náladě připomínající Indianu Jonese mi ho také přinesl. Davidovi podobně odpočinková adrenalinovka po nejrůznějším loučení a dojímání (a před pořádnou várkou dalších) vysloveně sedí a na létající autobus zanechává jen ty nejpříjemnější vzpomínky.(16.3.2014)