poster

Pán času: Planeta mrtvých (TV film)

 • Velká Británie

  Doctor Who: Planet of the Dead

Dobrodružný / Drama / Rodinný / Sci-Fi

Velká Británie, 2009, 59 min

Režie:

James Strong

Producenti:

Tracie Simpson
(další profese)
 • novoten
  *****

  Speciál bez nutnosti obtočení zápletky kolem vánoční atmosféry sliboval bezhlavé dobrodružství a díky velepříjemné Michelle Ryan a náladě připomínající Indianu Jonese mi ho také přinesl. Davidovi podobně odpočinková adrenalinovka po nejrůznějším loučení a dojímání (a před pořádnou várkou dalších) vysloveně sedí a na létající autobus zanechává jen ty nejpříjemnější vzpomínky.(16.3.2014)

 • Sadova302b50
  ****

  Jeden z těch lepších speciálů kolem 10. Doktora. Použít jako hlavní „hrdinku“ postavu typu Christiny, to bych spíše čekala u Moffatovy produkce, a právě proto sem přinesla docela vzpruhu. Zápletka asi ne novátorská, ale určitě zajímavá a především nevšedně a zábavně zpracovaná s dobrými momenty, občas tu byla docela vtipná místa. Lepší čtyři hvězdy. 84%(4.3.2015)

 • mpet
  *****

  Určitě nejlepší speciál Doktora Who, jaký jsem zatím viděl. Jen je škoda, že lady Christina se objevila jen tady a nedostala prostor v nějakém dalším díle. Tentokrát jsou zde k vidění skvělí muší emzáci, kteří měli skvělou řeč. Zápletka nebyla špatná, a lítající autobus,.... prostě úžasné. Snad se v budoucnu dočkáme něčeho podobného od pána času.(22.12.2013)

 • TONYNKO
  *****

  Úžasná odpočinková zábavka a najlepší doterajší špeciál. Hodinka ubehla ako voda a ja som sa ani na chvílu nenudil. Lady Christina je ( narozdiel od Doctorových predchádzajúcich spoločničiek ) riadna badgirl ktorej ide hlavne o zábavu. Záver krásne ukáže že Doctor je zranený kvôli udalostiam vo finále 4.serie a aj ked trpí a to velmi, zvonku to na nom vôbec nevidieť. A práve preto mám k nemu taký rešpekt. 9/10(29.7.2014)

 • DaViD´82
  ****

  Potvůrky z Černočerné tmy versus Catwoman a Doktor ve velikonočním rozmaru v nejlepším velikonočním speciálu novodobého Doctora Who. A to že je to doposud jediný velikonoční speciál na tom nemění zhola nic.(5.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace