Roots in Ego

Krátkometrážní / Drama

Česko, 2017, 35 min

• Nephi

Chodím si takhle Křišťanovou ulicí a už několikátým rokem pořád narážím na mini-auto na kterém je napsáno roots in ego short movie. Říkám si, nevím co to je, ale alespoň někomu z toho zbylo to auto. :-) A tak to dopadne i s tím filmem. Film jsem neviděl, ale už zase ty stereotypy bože, takže Žižkov=drogy, taneční kluby, hospody, alternativní lidé a jedna velká depka. Proces gentrifikace odpoví na všechny Vaše otázky slečno Weiserová.(3.2.2017)

Mám radost, že se Kristině skutečně podařilo film dokončit a nyní prožívá potěšení z jeho projekcí. Roots in Ego je vysněný projekt, který dokazuje, že jakékoli cíle si člověk vytyčí, s takovými se v budoucnu může shledat. Ale aby takový sen mohl být plně svobodný, je nutné, aby svobodné bylo i jeho financování a to v našich podmínkách není snadné. Takže, máte-li svou vizi, jděte za ní. Stojí to za to.(30.5.2017)

• koboldek

Není tu někdo z produkce nebo štábu ?Rád bych na film šel v Praze v kině, ale prozatím ho nemůžu najít v distribuci. Díky :-)(8.3.2017)

• 113kw

film byl prozatim uveden pouze v predpremiere, pro vybrane novinare, stab, herce a spolupracujici, a pratele reziserky. PREMIERA 3.3. v PALACI AKROPOLIS ve spojeni s PARTY ;-) pro infomace o dalších promítáních sledujte http://www.facebook.com/rootsinego nebo primo udalosti http://www.facebook.com/rootsinego/events take web http://www.rootsinego.cz(10.1.2017)

• - IS THERE ANY GOOD ?!
    #rootsinego je totálně nezávislý film, vznikající díky sociálním sítím, spojující profesionály a nadšence. (NinadeL)

• - Roots In Ego je lehce kuriózní, vysněný projekt, scénář z prostředí alternativní kultury a nekomerčního světa mejdanů, napsaný dle námětu začínající autorky s pseudonymem 113kw, který vzniká -jak překvapivé- s extrémně nízkým rozpočtem a ve volném čase podílejících se profesionálů, z nichž někteří mají již na kontě řadu významných projektů. (NinadeL)

• - Název „Roots in Ego" si autoka zapůjčila z knihy „Perspektivy" od britského filozofa Paula Bruntona, který ve stejnojmenné kapitole hovoří o zlu jako o veličině pramenící výhradně z lidského ega. Mladá autorka Kristina Weiserová pracuje ve filmovém a televizním oboru od roku 2005, na pozicích od komparsu, přes klapku, skript, až druhou asistentku režie. Studovala novinařinu a dějiny a teorii divadla a filmu, a přináší příběh z prostředí, kterému se již v několika audiovizuálních počinech věnovala. (NinadeL)