poster

Vánoce s Ivetou 2013 (TV pořad)

Hudební / Dokumentární

Česko, 2013, 60 min

 • arcticsky
  odpad!

  Ach jo - zde nedá práci být škodolibý....ani to nemá cenu. Jako vždy u této "zpěvačky" špatně nazpívané písně doprovázené amatérským preludováním (snad Casio?) puštěné na playback hovoří za vše. A jako doplněk - Daniel Hůlka! Hrozné dopolední povánoční podívání i poslech! Ani moje láska k hororům nezabrání dát odpad.(27.12.2013)

 • ghatos
  *

  U mě je to čistá škodolibost. Poslouchat sladké vánoční projevy od Ivetky (po tom všem - víc nedůvěryhodný člověk asi neexistuje), která má problém vůbec artikulovat. Vidět trapný playback se žlutými zuby. Šupácké dekorace mezi nimiž plápolá digitální oheň..., vlastně je to velmi smutné. Iveta Bartošová je troska. Nikdy se pravděpodobně nedá zcela do kupy...29%.(24.12.2013)

 • NinadeL
  ***

  Doba nám trochu uzrála, tak můžeme trochu bilancovat. Iveta se vánoční tématice věnovala opakovaně, byla tu alba Vánoční Iveta (2005) a Když ticho zpívá (2009), není proto překvapením, že i na Barrandově spáchali podobný počin. Naděje do něj vložené dokládá DVD, které bylo teprve druhé v její kariéře po záznamu koncertu Jsem zpátky (2008). Dnes už hysterie kolem jejího příběhu polevila a tak je možné zařadit tento pořad mezi nové stálice závěru roku. Rozhodně jím pohrdnu méně, než novoročními pohádkami, které jsou rok od roku horší, seznam písní je totiž nadčasový, máme tu vše od Vačkářova Rozvíjej se poupátko až po Svobodovy Tři oříšky.(5.1.2017)

 • Vikki
  ***

  Ghatos-arcticsky-Tormentor a další tu špiní někoho koho vůbec neznali. JAK BĚŽNÉ V DNEŠNÍ DOBĚ.. Jen ukazujete jak odporná zavředovaná sebranka jste. Iveta si své odzpívala už dříve a gigantická štvanice, která na ni byla uspořádána nejůchylnějšími medii, neustála a psychyicky se zlomila jako se může zlomit a zlomil by se každý z vás vy nevychovaná bulvární zvěři!. Posledními kapkami pak byli šmejdi největší v jejím životě, kteří dokoončili zbytek tohoto smutného příběhu. Přál bych vám všem, abyste to peklo museli zažít také vy novodobé ubohé srágorky, které se sami psychicky skládáte z pupínku na kůži. Pořad jako takový je obvyklý průměr.(24.12.2014)

 • Hansk75
  odpad!

  What the hell? Viděl/slyšel jsem jednu písničku z tohoto pořadu, kdy to na Barrandově běželo v reklamním čase... Ačkoliv jsem v oblasti zpěvu absolutní amatér, tak do playbacku bych se strefoval daleko líp než Iveta s pánem, kterého ani neznám... Šílený šílený šílený a ještě jednou šílený... A omlouvám se, ale uživatel max21 nemá uši ani oči...(30.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace