Nájomný vrah Frank Zimosa (Rayner Bourton) dostane veľmi lukratívnu ponuku od bohatého a vplyvného Jorge Mistrandiu (Michael Howe). Cieľ: zabiť pár ľudí skrývajúcich sa v jednom z jeho európskych hotelov. Vyzerá to na najľahšiu prácu, akú kedy Frank dostal. Čoskoro si však uvedomí, že nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Hotel je plný bláznivých stúpencov nezastaviteľného zla, a tak sa jeho misia stáva nočnou morou, plnej násilia a absurdností. (misterz)

*CARNIFEX*

Nájomný vrah dostáva v jednom z hotelov za úlohu zavraždiť niekoľko ľudí. To načo však bol zvyknutý, sa tento krát úplne vymyká jeho skúsenostiam. Tvorcovia sa viditeľne inšpirovali Maniacom z 2012, kedy bola väčšina vrážd vyobrazená z pohľadu prvej osoby. Musím uznať, že gore je v tomto miestami velmi nechutnom snímku na veľmi vysokej úrovni. Hneď pri prvotnom zábere som takmer nadobudol pocit, že sledujem autentickú popravu novinára rukami ruských mafiánov, ktorá sa pred niekoľkými rokmi necenzúrovaná objavila na internete, pričom kolovala v mobiloch ako krátka ukážka totálnej bezcitnosti. Nemyslím si však, že by človek, ktorý vyjadrí s týmto snímkom nespokojnosť, musel byť hneď neznalý posúdenia hororovej kvality (ako to spomína "flipnic"). Subžánrov je v tomto odvetví pomerne dosť, a predsa len, každému nemusí všetko sedieť. Mňa osobne "Hotel Inferno" zaujal, takže len sťažka môžem frflať. Príbeh je síce jednoduchý, pričom ide podľa jasnej osnovy, kedy hlavná postava čoraz častejšie naráža na horších protivníkov, kedy musí vynaložiť čoraz väčšiu snahu aby prežila (ako pri nejakej hre, čo bolo zrejmé účelom), takže o nude nemôže byť ani reč. Taktiež som rád za kratšiu stopáž, lebo z neustáleho čumenia na bezhlavé mordovanie, ktoré odstupom času tak či onak vyznie stereotypne, môže divákovi doslova prepnúť ;) Pre fanúšikov splatteru povinná jazda - 60% ()

ricci.s

V poradí zatiaľ posledný horor od Necrostormu a jednoznačne najlepší! Tajný agent dostane od záhadnej organizácie zákazku zlikvidovať v hoteli dvoch nájomných zabijakov, no celé sa mu to vymkne z rúk, naserie svojho zamestnávateľa a od tej chvíle musí čeliť útokom jeho viac či menej viditeľne zdegenerovaných hajzlíkov. Niekedy využije kvalitné zbrane, ako granáty či brokovnicu, niekedy mu úplne stačí aj záchodová doska, v každom prípade nemá problém rozmlátiť lebku nepriateľa na franforce. Zaujímavá kamera, je to nasnímané z pohľadu hlavného hrdinu, ktorý chodí z jednej izby do druhej a masakruje, čo mu sily stačia. Konečne sa dej odohráva v reálnom svete, nie sú tu žiadne prehnané predigitalizované triky, LEN poriadne, poctivé gore, ktoré nevídam v celovečerných snímkoch nejako extra často. Presne toto mi tak dlho chýbalo k šťastiu, jednoznačne meganárez určený výhradne splatterovým fanúšikom. Pecka!!! ()

Dellamorte

Ešte pred tým ako dopíšem tento nezrozumiteľný koment, rada by som osvetlila, že nie je ignoráciou tunajších hodnotení a už vôbec nie pochybnosťou nad žánrovým vkusom zúčastnených. V skratke by som mohla napsat, že to " bylo o hovně ". NcSt si zmrvil počiatočne svieži dych a ten tuchne v prekombinovaní žánrových vsuviek do (už od počiatku) gorefan komunity. Tie plastové toaletným deklom ofačované xceloby hračky už tromáci odfungovali a kamerková udalosť si našla aj svoju zelenkavú. Teš-me-te sa na ďalší prídavok. ()

Eliott

Začátek byl opravdu parádní. Bohužel se to však nevydalo cestou, jakou bych si úplně představoval. Brutální filmy zvládnu a docela rád bych si Hotel Inferno prošel jakožto hororovou počítačovou hru. Nicméně film takto jednotvárný mne vůbec nebavil. nebylo vysvětleno, proč měl hlavní hrdina nadlidskou sílu, ale s tím jsem byl tak nějak v pohodě. Co mi však spíše vadilo, že byli záporaci přihlouplí jako ta NPCéčka ze hry a většinou se hlavnímu hrdinovi bez rozhlédnutí vystavovali zády a nebo si ho ani vůbec nevšímali, jelikož byl zrovna skrčený a schovával se třeba za malou větvičkou. Náplň filmu tedy spočívá v tom, že dostáváme jednu brutální vraždu za druhou, přičemž mne to přestalo bavit zhruba někde u druhého mrtvého. Pak se to celé pouze opakuje znovu a dokola. I přes všechnu kritiku jsem to byl schopen dokoukat a poměrně dlouhou dobu jsem to stále viděl na solidní dvě hvězdy. Nicméně takto nezvládnuté finále se jen tak nevidí a po tomto chaotickém výstupu uděluji nakonec pouze jednu. 30% PS: Za vrchol tohoto filmu považuji veškeré scény s granáty. ()

darkrobyk

Přehlídka gore efektů z pohledu počítačového hráče. O nějakém příběhu nemůže být ani řeč, jelikož vše je soustředěno na likvidaci protivníků. Bohužel pro mne je velkým minusem kamera - FF. Snímek je sice poměrně krátký, ale roztřesený obraz je na mašli. Gore, na kterém vše stojí, je krajně nevyvážené. Vedle poměrně realistických záběrů podříznutí či probodnutí hlavy převládají viditelně gumové atrapy, což by mi nevadilo v komedii. Jasně, zasmál jsem se, když se postavy postupně rozpadají při opakovaných výstřelech, rozprskávají se jim hlavy, vylézají celé hrudní koše a krve z nich stříká jak z prokopnutého hydrantu, jenže to asi tvůrčí záměr nebyl. Pokud by však nebyla použita roztřesená čelovka, pak bych šel možná s hodnocením výše. Tohle je tak pro mne jen splatterové cvičení... ()