Žena, bůh a pomeranče (studentský film)

Woman, God and Oranges

Krátkometrážní / Drama

Česko, 2013, 20 min

MAOK

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (6)

• Tom_Lachtan

Technicky je to fajn, v tom problém není (a kdyby byl, byla by to velice, velice špatná bakalářská práce)´, ale bohové, ten scénář! Takový zhovadilá dementnost se jen tak nevidí, veškeré dialogy, které postavy vypouští jsou nechutně strojené, klišovité a znějí jako něco zkopírovaného ze stránek vyznavačů Aštara Šerana. Ve chvíli kdy se k tomu přidávají prostřihy na rádoby romantickofilosofické scenérie jako vodopád, nebo hejno holubů za doprovodu citopudné hudby, je dílo zkázy dokonáno. Dokonce mě to tak iritovalo, že si nejspíš alespoň týden nedám pomeranče. Kurva.(21.5.2014)

• kristianzen

K vidění zde.(25.2.2014)

Aneb nebuďme jenom pěšáky systému. Kolik z vás člobrdové má odvahu na férovku poslat do prdele nenáviděného šéfa a nebýt otrokem práce, která se opravdu nedá nazvat prací snů. Krásný film o krásné myšlence a o tom, jak je důležité si svou ideu udržet. Mládežníci se mají podporovat a mně se to velmi líbilo.(29.12.2014)

• pabulator

Ta holka je fakt moc pěkná,ale strašně nepřirozená škoda no snad si to herectví časem vypiluje,námět nestojí ani za řeč jediný kdo tu opravdu něco hrál byl David Matásek + teda můžu pochválit pár pěkných záběrů to je tak asi všecko.(25.2.2014)

Krásné dílko se zvláštní atmosférou a snad nejhezčí herečkou všech studentských filmů u nás !!! Režie i hudba velmi zajímavá. Kdyby to mělo lepší scénář, byl bych dal i pět hvězd !!(28.6.2014)

• TomDolly

Celé je to také.. divné. Herci aj ten námet. Trochu neviem prísť na chuť scenáru. Na odpad to síce nie je ale kto preboha takého filmy ešte v dnešnej dobe točí?(15.5.2015)