X Factor (TV pořad)

X Factor

Reality-TV / Hudební

Slovensko / Česko, 2014

• Handle

Oproti novácké verze z roku 2008 trochu jiná liga a kvalitou zpracování mi to přiíjde i lepší než letošní Hlas Československa. Já osobně beru jako výhodu také neokoukanou porotu. Největším mínusem je bohužel poměrně zásadní věc, a to soutěžící. Oproti zahraničním verzím mi málokteré vystoupení připadá něčím zajímavé a občas projdou castingem dle mého názoru i dost (pod)průměrní zpěváci. 3 živá kola jsou poté tak trochu výsměchem formátu. Škoda, věřil jsem tomu víc.(27.3.2014)

• herr_carter

Nyní mi dovolte, abych citoval můj erudovaný komentář k podobně světově proslulému velepořadu "Hlas Československa"...................."Aneb jak pobavit vylízané masy a nalézt spoustu talentovaných kokotů, kteří jsou vybíráni ještě většími kokoty................ moje hodnocení = 0 z 10.(4.10.2014)

• Patw

Naprosto nejen nesympatická ale také arogantní & namyšlená porota. Klepmíř = laciná parodie na Simona Cowella, "velký drsňák", nejlepší vokální zpěvačka Sklovská, vystudovaný a chytrý Brzobohatý (protekční spratek) a Buckingham, která jediná má sice zkušenosti s účinkováním v takovéto show, avšak není to ono. Když někdo zpívat umí, nepostoupí. Když má někdo krásnou tvář prošel dál. A když někdo neumí, (umí až na potřetí) tak postoupí snad až do finále. Ne, ne a opět NE.(29.4.2014)

• Aljak

Ďalšia spevácka súťaž? Preboha, koľká už? Áno, zase je to inší formát a inšie kritéria, ale aj tak - zas a znovu je to koniec koncov znovu o tom istom ako iné spevácke súťaže. Toto už je fakt hotové klišé. Je síce pravda, že za každým na hladinu vyplávajú aj nové doteraz neobjavené talenty, ale aj tak už to všetko splýva. Jediné plus je pre mňa osobne to, že v rámci súťaže je vytvorená zvlášť kategória aj pre hudobné skupiny. Inak, tá porota - to je teda poriadna bieda, hlavne tá slovenská ženská časť.(23.3.2014)

• LiborGondek

Přínos talentových soutěží bezesporu byl a je. Nemyslím pouze v ČR, ale celosvětově. Třeba by se nikdy neobjevili lidé, nebo skupiny, kteří mají životní poslání bavit masy. Ale už je toho pomalinku dost. Ten prvotní dobrý nápad najít nové talenty již dokonale přebila snaha o co největší zisky z hlasování, a o tom určitě by ta soutěž být neměla.(4.5.2014)