poster

Válka skladů v Kanadě (TV pořad)

 • Česko

  Válka skladů: Kanada

 • Kanada

  Storage Wars Canada

Reality-TV

Kanada, 2013, 30 min

 • topol999
  *

  tak tohle je jednoznačně nejhorší válka skladů, vždy jsem měl za to, že nejhloupější národ jsou Amíci. Po tomto "projektu" asi musím korigovat výrok na Kanaďany (což je vlastně patrné na sportovním chování v ledním hokeji, tam také platí za největší ku*vy). Takže asi to tak bude. Roy je úchylnej a vypatlanej blbeček, Bogart a Paul jsou strašní amatéři, jež koupí jen ten největší brajgl, Rick a vyhulená a vypitá Cindy (potěš koště) a kočička Ursula, jestli ona je hezká, tak já jsem Maročan. Dražitel by měl být energický a výrazný, to tenhle dědek fakt není.... Trapná série.... 20%(15.9.2020)

 • grizly007
  odpad!

  banda trapných neumětelů(20.5.2016)

 • FFilipCZ
  ****

  New York, Texas a nebo celý USA případně s jinou bandou, mě je to jedno. Jsem prostě zarytý fanoušek aukčních reality show a hltám jeden díl za druhým. A bude mě to bavit stále, pokud se budou vždy dostavovat pocity očekávání před otevřením skladovací jednotky a "WOW efekty" při odhalení jejich pokladů. Takže Kanada do toho, zas mám na co koukat. Opět jedna hvězda dolů (jako u NY a Texasu) jen za to, že už to pro mě není novinka.(8.3.2014)

 • borohub
  *

  Pokud to porovnám s mistry aukce musím teda říct že tohle je totální sračka. V tomhle pořadu prakticky o nic nejde, jediná přidaná hodnota jsou tak akorát moderátoři a občasná zajímavost o nalezených věcí v tomhle pořadu není pořádně ani jedno. Moderátoři totálně nesympatičtí (hlavně ta dámská část), nálezy nic moc. Na druhou stranu musím dát hvězdu za to že to opravdu působí více autentičtěji než právě mistři aukcí, dost často dotyční na kóji prodělají, ani ty ceny co tam jsou nejsou tak šílené (sorry ale chtěl bych vidět kdo za kóji dá třeba 3000 dolarů ..) , takže to je takové jediné pozitivum. 10%(10.11.2016)

 • tuntavala
  **

  Prachy, prachy uz te maji...(25.11.2018)