Reklama

Reklama

Válka skladů v Kanadě

(pořad)
  • Česko Válka skladů: Kanada (více)
Reality-TV
Kanada, 2013, 30 min

Účinkují:

Jon Ambrose

Obsahy(1)

Na aukcích po celé Kanadě se každý den scházejí nákupčí, kteří bojují o obsah zabavených či zapomenutých skladovacích jednotek. Pořad Válka skladů v Kanadě je novodobým pátráním po pokladech. Doprovází čtyři týmy, jež se snaží vydělat majlant. Sledujte profesionální život Roye Dirnbecka, známého jako Iniciátor, Cindy Haydenové a Ricka Coffilla – dua tzv. Veteránů, Ursuly Stolfové – Kočky a dvojice otce se synem Paula a Bogarta Kennyových – přezdívaných Gambler a Špunt. Jsou zkušení a oplývají jedinečným instinktem. Společných znalostí, zkušeností a důvtipu využívají k tomu, aby se předčili a přišli si na dobré peníze. Před aukcí mají pět minut na to, aby si prohlédli obsah skladovací jednotky. Dohlíží na ně dražitel druhé generace Don Reinhart. Z náznaků se snaží odhadnout, co krabice ukrývají. Ten, kdo jednotku nakonec získá, si může odnést spoustu harampádí anebo skutečný poklad. O jednotky bojují všemožným způsobem a bez servítků. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (12)

topol999 

všechny recenze uživatele

tak tohle je jednoznačně nejhorší válka skladů, vždy jsem měl za to, že nejhloupější národ jsou Amíci. Po tomto "projektu" asi musím korigovat výrok na Kanaďany (což je vlastně patrné na sportovním chování v ledním hokeji, tam také platí za největší ku*vy). Takže asi to tak bude. Roy je úchylnej a vypatlanej blbeček, Bogart a Paul jsou strašní amatéři, jež koupí jen ten největší brajgl, Rick a vyhulená a vypitá Cindy (potěš koště) a kočička Ursula, jestli ona je hezká, tak já jsem Maročan. Dražitel by měl být energický a výrazný, to tenhle dědek fakt není.... Trapná série.... 20% ()

borohub 

všechny recenze uživatele

Pokud to porovnám s mistry aukce musím teda říct že tohle je totální sračka. V tomhle pořadu prakticky o nic nejde, jediná přidaná hodnota jsou tak akorát moderátoři a občasná zajímavost o nalezených věcí v tomhle pořadu není pořádně ani jedno. Moderátoři totálně nesympatičtí (hlavně ta dámská část), nálezy nic moc. Na druhou stranu musím dát hvězdu za to že to opravdu působí více autentičtěji než právě mistři aukcí, dost často dotyční na kóji prodělají, ani ty ceny co tam jsou nejsou tak šílené (sorry ale chtěl bych vidět kdo za kóji dá třeba 3000 dolarů ..) , takže to je takové jediné pozitivum. 10% ()

FFilipCZ 

všechny recenze uživatele

New York, Texas a nebo celý USA případně s jinou bandou, mě je to jedno. Jsem prostě zarytý fanoušek aukčních reality show a hltám jeden díl za druhým. A bude mě to bavit stále, pokud se budou vždy dostavovat pocity očekávání před otevřením skladovací jednotky a "WOW efekty" při odhalení jejich pokladů. Takže Kanada do toho, zas mám na co koukat. Opět jedna hvězda dolů (jako u NY a Texasu) jen za to, že už to pro mě není novinka. ()

Galerie (27)

Reklama

Reklama