Reklama

Reklama

The Legend of Barney Thomson

  • Velká Británie The Legend of Barney Thomson (více)
Trailer

Obsahy(1)

Barney Thompson (Robert Carlyle) žije v Glasgow a je nudným, nezajímavým holičem. Jeho zoufalý život se ale otočí o sto osmdesát stupňů, když omylem zabije svého šéfa. Po této události se dostává do groteskně absurdního světa sériových vrahů, o kterém nemá ani ponětí. Musí rychle zahladit stopy, protože na jeho stopu se vydává Detektiv Inspektor Holdall (Ray Winstone). (hendrich6)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (22)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Uťápnutý fouňa, který se díky své nešikovnosti dostane do nesnází, tady už byl mnohokrát a všem těmhle smolařům i nadále vládne Springtownská bestie pan Camel. Tématicky tedy nic převratného, ale scénáři je třeba určitou nápaditost přiznat. Bavily mě především groteskně napsané postavičky, ačkoliv chápu, že někomu se to může zdát místy až přehnané. Líbili se mi i herci na čele s výborným Carlylem, ale úžasně namaskovaná Emma Thompson a policajt Ray Winstone za ním příliš nezaostávali. A nakonec byl přítomen i tradiční ostrovní humor v suchém i černém provedení, nicméně na můj vkus ho bylo příliš málo a sem směřuje moje jediná výraznější výtka. Jinak spokojenost. 70% ()

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Příběh sériového vraha. Kdo je ten vrah, to se tedy neví. Emma Thompson si střihla fantasticky Barneyho matku, to je asi to nejlepší ve filmu. Je prostě božská. Jinak to asi moc nevybočuje z průměru, když se to člověku trefí do nálady, tak se pobaví, jindy, jako třeba dnes mně, to jen tak prošumělo kolem. Ale Emma stála za to...70% ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Trailer vyzeral tak zabavne, ale samotny film je strasna nuda. A naviac po par minutach ma ladenie filmu a skoro vsetky postavy strasne srali. Asi to chcel byt ciernohumorne zabavny film v ktorom sa vrsi jedna mrtvola za druhou a hlavny hrdina ani nevie ako. Ale film pôsobi dost otravne a napriek kratkej stopazi neznesitelne. Jedina postava, ktora ma bavila bola matka v podani neskutocne namaskovanej Emmy Thompson. Sem tam sa este vytiahne Ray Winstone ako totalne blby policajt. A to je tak vsetko. Robert Carlyle to podla mna rezijne vôbec nezvladol a vysledkom je divny film, ktory nie je vôbec zabavny. 4/10. ()

Gaia.M 

všechny recenze uživatele

What?? Strašně mě zajímalo, jak bude Robert Carlyle vypadat v jiné roli než v roli Rampelníka. A jako dobrý no, už nikdy. Zlatý Rampelník! Tohle je taková blbost. Jakože ano, smáli jsme se, ale smáli jsme se té absurdnosti, protože to fakt nešlo. To je tak idiotské a nereálné :D no i když... :D No je to blbost, ale pokud vám tyhle filmy vyhovují, tak je to trefa do černého ;) a budete spokojení. Jedna hvězda za Roberta a druhá za smích. ()

Raziel_cz 

všechny recenze uživatele

Černá komedie ve stylu Jedna ruka netleská, se spoustou mrtvol rozsekaných na roztodivné kousky a spoustou skotského nářečí. Režijně nijak špatné, ačkoliv to místy připomíná spíš divadelní hru. Obsazení hodně fajn a stejně tak humor – když funguje, což je tedy spíš v první polovině. Blíž konci už začíná být scénář zbytečně vyhrocený a finále je příliš absurdní i na úmyslně absurdní charaktery. Celkově vzato ale příjemná podívaná, s jako vždy výborným Carlylem a netradiční Emmou Thompson. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama