Xindl X: Barbína

Krátkometrážní / Hudební
Česko, 2014, 4 min

Xindl X

Handle

Xindl X možná není bůh ví jaký zpěvák, ale jeho písně, texty i videoklipy jsou dost často fakt super. Barbína je zrovna skvělý příklad. ()

corpsy

Škoda len, že ten videoklip nieje podaný lepšou animáciou, nemyslím tým dokonalejšou, ale skôr vhodnejšou. ()

Kosmik 1

Klip otřesný, ale hudba není úplně nejhorší, ale taky nemusím Xindla poslouchat neustále, jeho písničky se strašně rychle ohrajou. 40% ()

JaninaM

Písnička Barbína má skvělý animovaný klip s velmi chytlavou hudbou a textem. .Text je z velké části překladem odrhovačky Barbie Girl od Aqua. Xindl tu zpívá o holkách z obálek časopisů, na kterých není přirozeného, hezkého a zdravého vůbec nic, přesto diktují trendy dívčího vzhledu . Sám Xindl říká : „I když je to jedna z nejveselejších písní z desky, má vážné téma. Vypráví o dnešní době, která nám pomocí médií namlouvá, že vzhled je důležitější než osobnost. A taky vypráví o všech těch holkách, co tomu věří a chtějí vypadat jako vyretušované barbíny z časopisů. Aby toho docílily, ženou se leckdy za vidinou dokonalosti přes mrtvoly, často i vlastní,“ Já nemůžu nic jiného než souhlasit ! ()