Když během prohlídky tajné podzemní věznice dojde k výpadku proudu, agenti Toria Boon (Cortney Palm) a Jae Novak (Cody Longo) skončí v ohrožení života ze strany armády uprchlých trestanců. Jedinou nadějí na cestu ven je sestup do nejnižšího patra, přezdívaného Peklo, jež obývá tzv. Pět ďáblů – nejhorších zabijáků, potenciálně vládnoucích nadpřirozenými schopnostmi. Pouze oni jim teď ale mohou pomoci přežít. (Raziel_cz)

Kushina odpad!

Jediné co se mi líbilo bylo přirovnání: "skutečným peklem je nicota", tato hláška měla z celého filmu jediná něco do sebe. A teď si říkám, co jsem to proboha viděl za sračku? Celé to bylo totálně pošahané, zmatečné, neucelené, prostě hororové Cčko, možná i Déčko. Do poloviny se na to aspoň dalo koukat jakš takš, ale pořád to nedávalo smysl, když začali být magoři nesmrtelný a lidi co neměli kůži žili a nevím co všechno a nějaká individua se vydávaly za bohy, tak jsem byl rozhodnut, že tohle neohodnotím dobře. Kamera hrozná, režie hrozná, scénář hrozný, celý ten film byla sračka, prosím tohle si nikdo nepouštějte. 10% ()

Mukade

námet by bol dobrý, ale vďaka amatérskej réžii, herectvu atď to bolo skoro vždy skôr smiešne ako strašné, vyznievalo to ako nejaká ochotnícka paródia na horror. (btw Kane Hodder bez masky pôsobí dobrácky nech vraví a robí čokoľvek lol) ()

j.O.k.E.r. odpad!

Dlouho se mi nestalo že bych nedokoukal film a to jsem viděl spoustu shitu za poslední dobu. Ohromná nuda. Skutečný ODPAD! ()