Štědrý sen (S02E13) (epizoda)

Komedie

Česko, 2014, 10 min

Marek Najbrt

Robert Geisler

Midi Lidi

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

• Jara.Cimrman.jr

"Vaše máma s panem prezidentem teď objímá vánoční stromeček." Vždycky jsem si přál trávit Vánoce s vedoucím v kanceláři poté, co se na něj vykašlala maminka, ale nikdy mi to nevyšlo. Jenže Lenka s Žížalou si takové možnosti vůbec nevážili, takže je musel zastoupit zemřelý majitel patentu na pravdu a lásku. Mě by tedy bylo celkem jedno, že se o Vánocích trošku bilancuje, ale tady někdo ukradl zábavu a to mě fakt naštval.(12.11.2016)

Začátek takový horší, něco podobného jsme už párkrát viděli. Ale Havlovo zjevení bylo zajímavé, tak jsem zvědavý, jestli se to nějak odrazí v dalším ději.(9.3.2018)

Ach jo,závěrečná epizoda a taková neslaná,nemastná,humoru v ní bylo pomálu,zákulisní intriky se nekonaly a Tonda Blaník se na Štědrý večer ožral jako mužik.Ani jeho opilecká halucinace mě moc nepobavila,takže to vidím tak na 3*-.(4.1.2017)