Svatý Blaník (S03E01) (epizoda)

Komedie

Česko, 2015, 9 min

Režie:

Bohdan Sláma

Scénář:

Robert Geisler

Hudba:

Midi Lidi
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Nic takovýho mu nezařídím. To by byl podvod." Dobročinný lobbista je štěstím pro národ a neštěstím pro seriál. Tonda páchající dobro je pro mne zkrátka neakceptovatelný, takže jediné, co v tomto díle stálo za to, byl Tondův návrat ke své podstatě. Hurá!(1.12.2016)

 • Cheeter
  *****

  Tenhle díl dostane pochvalu. Výborně navázal na závěr minulé řady a hlavně se nebál vykročit z řady a zkusit něco jiného. A navíc se to povedlo. Takže jen tak dál a neusnout na vavřínech.(9.3.2018)

 • Necrotongue
  *****

  Tonda Blaník se vrátil v první epizodě třetí řady stále ještě pod vlivem nejvyššího pravdoláskaře,ale po celý díl mě výborně bavila konsternovaná dvojice Lenka-Luboš,Žížala dokonce sebral odvahu k tomu,aby zavolal Liborovi,čímž Toníka zachránil v nouzi nejvyšší a návrat pravého Blaníka byl velkolepý.(5.1.2017)

 • kodwin
  *****

  Jeden z těch lepších fláků. Pozorovat Tondu jak dělá dělá dobré skutky a jeho podřízené, jak jsou z toho nešťastní je trochu zvrhlá podívaná. Naštěstí Václav vše v dobré obrátí a Lenka se Žížalou jsou štěstím bez sebe, že jsou z nich zase píčusové.(22.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace