Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tato zábavní televizní soutěž spojuje talent a výtvarné schopnosti soutěžících. Úkolem hráčů je uhodnout obrázek, který nakreslil jeden ze soupeřů. Jednotlivé týmy jsou tvořeny jak dětmi z publika, tak hvězdami pravidelně vystupujícími na Disney Channel nebo Disney XD. Všichni mají možnost otestovat své výtvarné dovednosti a vyhrát se svým týmem úžasné ceny. Mezi známé osobnosti, které v této zábavné soutěži vystoupí, patří Tyrel Williams (Lab Rats), Laura Marano (Austin & Ally) nebo Dove Cameron (Liv and Maddie, Cloud 9). (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

Kmotr76 

všechny recenze uživatele

Absolutně zbytečná show, kde se stýkají rádoby cool hvězdy s lůzou ("Jednotlivé týmy jsou tvořeny jak dětmi z publika, tak hvězdami pravidelně vystupujícími na Disney Channel ..."). Ale samotné seriály, kde hvězdy vystupují jsou většinou daleko horší... ()

unclejack odpad!

všechny recenze uživatele

Aktivity feat. Disney hviezdičky. Nezaujímavý moderátor plus otravný dabing. Dohromady poriadna nuda a snaha hľadať v televízii čosi iné. ()

ZnalecH 

všechny recenze uživatele

Přestože je to cílené na děti, tak musím uznat, že mě to zpočátku docela chytlo, ale kvůli své stereotypnosti mě to brzy přešlo. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama