Reklama

Reklama

Zločin k nezapomenutí

(seriál)
  • USA A Crime to Remember
Ukázka z filmu 1
USA, (2013–2018), 26 h 58 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Christine Connor

Kamera:

Andreas Burgess

Hrají:

Brandi Bravo, Evie Paller, Marcus A Siler, Marko Caka, Pierre Candra, Teddy Kalin, Carol Jacobanis, Preston Fritz Smith, Rebecca Knox, Rob Morgan (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(38)

Obsahy(1)

Zločin k nezapomenutí vypráví příběhy nejprovokativnějších, pikantních skutečných příběhů vražd z 50. a 60. let. Příběhy zvrhlých vztahů, strašných zločinů a zvratů při vyšetřování zabalené do fetišistického světa podprsenek se špičatými košíčky, podvazků a trojitých Martini namísto oběda. První epizoda vypráví příběh Candy Mosslerové, která v roce 1964 našla svého manžela milionáře ubodaného k smrti. Detektivoté odhalili tajný homosexuální vztah a obrovské množství peněz. V jiné epizodě je doktor záhadně zastřelen ve své vlastní kanceláři a pachatele není standé najít. Kitty Genoveseová je znásilněna a ubodána k smrti před svým bytovým domem, její sousedé to sledují a pro její záchranu nic neudělají. Je to skutečně celý příběh? (TV ID Xtra)

(více)

Videa (3)

Ukázka z filmu 1

Recenze (1)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Všetko zlé je na niečo dobré. Napríklad keby nebolo na svete toľko vrážd, nevznikli by relácie ako táto a televízna stanica IDX by nemala čo dávať. Takže srdečne ďakujeme tým psychopatom, pretože vznikol aj tento utešený a napínavý seriál. Kto má rád krimi, príde si na svoje. Vrah nie je odhalený vždy hneď, hľadajú sa motívy, človek musí premýšľať. A to za všetko za sprievodu nielen chytrého komentára, ale aj dobrej hudby. ()

Galerie (45)

Reklama

Reklama