poster

Pavučina lží (TV seriál)

 • Česko

  Síť lží

 • USA

  Web of Lies

Krimi / Dokumentární

USA, 2014, 48x50 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ajinka126
  *****

  Mě se extrémně líbí ta dramatizace. Dobře a svižně volné vyprávění a k tomu hrané záběry. Nemůžu si pomoct, tohle mě prostě baví.(15.9.2019)

 • Drom
  *

  Hele, mě se fakt asi nejvíc líbí, jak mi nejdřív někdo povídá o tom, kdo dělal kde co a pak mi zahrajou, jak si to autoři představovali. Případně mi vysvětlí jak to chápat až po té hrané vložce. Jinak je to normální pěkně utahaná fraška s trapnými pokusy o dramatizaci, ve které pobaví ponejvíce, jak se tam každej vytahuje. Měl jsem strach, ale neomdlel jsem! Nebo jak jsou někteří aktéři, které samozřejmě představují o milión let mladší a krásnější herci, naprosto tupí. Třeba ten, jak nejříve říkal, že upadla, pak že se oběsila a pak že jí udělal vikingskej pohřeb... Celkem dost slabej modernblábol, kterej ani tu svou podbízivou formu naleštěnýho prdu nijak extra neprodává. Jo a taky je to studnice mouder typu dokud tam žil, byl v sousedství nebo rad do života stylu měla jsem hrozný strach, protože jsem nevěděla, co se děje. Jedna hvězdička za sondu, jaký poplašený stádo ty lidi jsou.(4.2.2018)

 • IvonaK
  *

  Odpad nedám protože jeden díl určitě za vidění stojí. Ale když člověk sleduje další díly, tak zjistí že náměty jsou pořád dokolečka. Naivita, virtuální podvodníci a vražda.(7.2.2018)