Reklama

Reklama

Pavučina lží

(seriál)
Ukázka z filmu

Obsahy(1)

Tato zbrusu nová série zavítá do temného světa internetových seznamek. Jak si můžete být jistí tím, že osoba, se kterou komunikujete je skutečně osoba, za kterou se vydává? Tato série sleduje příběhy často nevinných internetových uživatelů, kteří padli za oběť zlovolným a vypočítavým jedincům, kteří se nezastaví před ničím, aby své oběti mohli využívat. Například 13letá Kacie Woodyová na internetu poznala dva přátele - Scotta z Atlanty a Davida z Kalifornie. Jeden z nich však není tím, kým se zdá. Dále je tu těhotná mladá Amanda Howardová, jež nasedne do auta s neobvykle štědrým neznámým mužem, kterého potkala na síti. Když se však ukáže, že její nový známý má v plánu něco odporného, Amanda a její dítě bojují o holé životy. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Ukázka z filmu

Recenze (3)

Drom 

všechny recenze uživatele

Hele, mě se fakt asi nejvíc líbí, jak mi nejdřív někdo povídá o tom, kdo dělal kde co a pak mi zahrajou, jak si to autoři představovali. Případně mi vysvětlí jak to chápat až po té hrané vložce. Jinak je to normální pěkně utahaná fraška s trapnými pokusy o dramatizaci, ve které pobaví ponejvíce, jak se tam každej vytahuje. Měl jsem strach, ale neomdlel jsem! Nebo jak jsou někteří aktéři, které samozřejmě představují o milión let mladší a krásnější herci, naprosto tupí. Třeba ten, jak nejříve říkal, že upadla, pak že se oběsila a pak že jí udělal vikingskej pohřeb... Celkem dost slabej modernblábol, kterej ani tu svou podbízivou formu naleštěnýho prdu nijak extra neprodává. Jo a taky je to studnice mouder typu dokud tam žil, byl v sousedství nebo rad do života stylu měla jsem hrozný strach, protože jsem nevěděla, co se děje. Jedna hvězdička za sondu, jaký poplašený stádo ty lidi jsou. ()

Ajinka126 

všechny recenze uživatele

Mě se extrémně líbí ta dramatizace. Dobře a svižně volné vyprávění a k tomu hrané záběry. Nemůžu si pomoct, tohle mě prostě baví. ()

Reklama

IvonaK 

všechny recenze uživatele

Odpad nedám protože jeden díl určitě za vidění stojí. Ale když člověk sleduje další díly, tak zjistí že náměty jsou pořád dokolečka. Naivita, virtuální podvodníci a vražda. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama