poster

Pat a Mat na venkově: Pomerančová šťáva

Animovaný / Krátkometrážní

Česko, 2014, 8 min

Režie:

Marek Beneš

Scénář:

Marek Beneš

Hudba:

Petr Skoumal

Střih:

Lucie Haladová
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Nachází se uvnitř pomeranče nějaká šťáva? Dle výsledků práce dua kutilů s odšťavňovačem, svěrákem, cirkulárkou a sekáčkem patrně nikoli, ale velkou pílí, nezlomnou vůli a s využitím veškerého intelektu se práce jistě zdaří. Já si tedy nemohu stěžovat na nedostatek nápadů při řešení zapeklitého problému, ale nepřipadalo mi to tak vtipné jako v době, kdy tento kutilský magazín pravidelně vysílali v ostře sledovaném čase.(27.1.2016)

 • PhillM.
  *****

  Krtečkovi se smysluplně přežít v nové době nepodařilo (nové díly s namejkapovanou myškou a cestou na diskotéku v kabrioletu jsou otřesné), Bob a Bobek taky při své cestě kolem světa dost tápali, Krkovička zase přestal být třídní nepřítel a seriál tak ztratil šťávu, ale Pat s Matem jedou stále to svoje, pořád dokážou vymyslet koninu a tu pak za cenu demolice části pokoje/budovy/městské části realizovat. Osvědčený princip stále funguje a je to dobře.(8.4.2016)

 • lubospoti
  ****

  Pat a Mat mě dokážou rozesmát v každé svojí epizodě.(31.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace