Pornografický vztah

• Francie Une liaison pornographique (více)

Jeden muž, jedna žena, jedna erotická představa. Muž a žena se rozhodnou tuto představu sdílet. Zpočátku jednou. Pak víckrát. Záludně se rodí vztah. Sex už není tím jediným, co je spojuje. Pomilují se. Rodí se cit. Jde o pornografický vztah. (oficiální text distributora)

zuzku

Jsme dospělí, a přece vystrašení se odhalit. A tak jsme neupřímní a zatrpklí. Film o tom, jak jednoduché je nebýt šťastný. ()

FandaF

Film, který se velmi těžko hodnotí... Je o vztahu založeném pouze na sexu, přesto ve filmu není po sexu skoro ani památky... V tomto případě to až tak nevadí, ale když už se tam dost žvaní, tak nechápu ty tajnosti. V dnešní době snad neexistuje nic, co se týká sexu, ani sexuální úchylka o které by někdy někdo neslyšel... Mimochodem postavy působí tak, že by jste měli pocit, že jsou schopni se stydět i za něco běžného... Film je také o tom, jak jsou lidé sobečtí - chtějí si užít, s minimálním rizikem - a tak si nic podstatného o sobě neřeknou a jsou si vlastně cizí... Mimochodem, oba herci jsou sice sympatiční, ale podávají jen průměrný herecký výkon. Nathalie je na svoje roky docela kočka. ()

kolly13

Na tento film jsem dle ohlasů těšil a nezklamal mě. Sex jako středobod vztahu, rebélie proti vžitým představám, fantazie mnohým naplněná čistým tělesnem, kterému nakonec stejně chybí cit. ()

jecmen2

Typicka francouzska nuda. Nechci hodnotit jen jednou vetou, proto jeste pridavam dodatek - kdo bude tento komentar cist, necht mi do zpravy napise nazev francouzskeho filmu, ktery opravdu stoji za to videt. Dekuji. ()

frog

co mě popravdě na tomto filmu překvapilo byl jeho konec, čekala jsem happyend. dojemnou scénu, opětovné sektkání dvou lidí kteří mají svoje tajemství. happyend se nekoná a film končí přesně tak jak jsem chtěla. příjemných 80 min. ()

tata22

Láska bez sexu nebo sex bez lásky. Kdo ví ale myslím, že ani jedno není vůbec dobrý. Rozhoduje o našich životech a o našem štěstí náhoda ? Kdo ví ale kdo na to spoléhá či věří dělá chybu. I o tomhle všem je tenhle film, který jsem shlédl jedním dechem. Výborná kamera, výborný scénář, dobří herci, skvělej nápad tohle vůbec natočit. Doporučuju. ()

Svadbos

Provokatívny a zaujímavý film o žene, ktorá sa zdráha po počiatočných stretnutiach s mužom spoznať ho viac. Francúzsky titul odzrkadľuje definíciu vzťahu, ako ju určila hlavná predstaviteľka. Film samotný je však pomerne diskrétny. ()

Kachniczkaaa

Velmi jemný, emotivní, civilní snímek. Kleopatra níže píše, že narozdíl od Intimity je tato dvojice zahalena do velké mlhy. Přestože já věřím, že se do sebe můžou dva zamilovat jen na základě fyzické přitažlivosti a přítomnosti toho druhého, chyběla mi tu nějaká hloubka, vývoj...Nebylo to nudné, ale neupoutalo mě to tak, abych si řekla " No teda...". Příjemné, ale znovu to vidět nemusím.. ()

Sopholojong

Pornograficky vztah na "linklaterovsky" sposob. Cize hromada kecov, dlhe pohlady do oci, posedenia v restauracii, prechadzky mestom... ale ked sa ma ist k veci, tak "skutek utek", ziadna kontroverzia. Chyba poriadna zivocisnost. Ak porno, tak poriadne Brazzers, ked vztahy/romantiku, tak si pustim Lasku nebesku alebo Pretty Woman. S tymito do seba zahladenymi, artovymi vztahovkami na mna nechodte. Takuto posahanu realitu vidim pri ktorejkolvek navsteve centra mesta alebo znamych, nepotrebujem ju navyse vo filmovom mediu. ()

corax8

Moc pěkně vykreslený postavy. Těm hercům jsme to prostě věřil se vším všudy. Příbě byl zajímavý a fil natočená¨ý tak že měl i několik další plánů pro všímavého diváka. ()

Von Kempelen

Romantická intelektuálská nuda. Dlouho mi nebyla nějaká ženská ve filmu tak strašně protivná jako tady. Pro mě totální šlápnutí vedle a ztráta času. Odpady dávám jen zřídka, tentokrát jsem o tom hodně uvažoval, ale pak jsem si vzpomněl na povedenou a zajímavou hudbu, pravej opak filmu. ()