poster

Dishoom

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

Indie, 2016, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Andrea1717
  *****

  Veľa som od tohto filmu nečakala, ale napodiv sa mi veľmi páčil vrátane Abrahama, asi prvý jeho film kde sa mi páčil bez výhrad. Tento štýl mu myslím sedí a mal by sa ho držať. S Varunom vytvorili príjemnú dvojicu. Akshay bol milým spestrením v malej úlohe. Piesní nie veľa, ale zato pekne rytmické a fakt dobré. No áno, príbeh dosť vlastenecký, aj keď sa odohrával mimo Indiu, ale to mi už na Indii príde normálne. Ja som sa bavila.... nenáročný film.(18.8.2017)

 • StanislachKo
  ***

  Uff, ako s týmto naložiť. S radosťou som si to pustil kvôli Abrahamovi a Fernandezke. Ale jej tam bolo celkom málo a on sa celú dobu tváril jak vysteroidované vemeno, tak si to celé ukradol blbečka hrajúceho Varun. Dosť odkazov (alebo v tomto prípade to označím za.... ehm... "inšpiráciu" Miškom Bayom a Shanom Blacková) ma ale dostatočne zmanipulovali, aby som si to išiel s nimi. A tak aj bolo. Hlúposť na entú, ale sympaticky hravá. Silnejšie 3.(31.8.2017)

 • Luksa
  **

  Další indická napodobenina hollywoodu, která ale nabídla dost málo muziky. Provedením je film slaboučký, mnohé scény na sebe nenavazují, akční honičky nemají žádnou dynamiku. Nemluvě o prostinkém příběhu a lajdácky napsaných postavách a nulových motivacích. Abraham je tradičně zakaboněná horda svalů, Dhawan tradičně dělá humory a Fernandézka je tradičně mimo a otravná. Občas se povede nějaká hláška nebo vtípek, ale jinak i přes to, že se pořád něco děje a někam se utíká, je to docela nuda. Z cameo rolí mě zaujal Akshay Kumar hrající teplouše a vyhublá Parineeti Chopra, která od svého posledního filmu musela shodit tak 15kg, asi aby se vešla do požadavků pro supermodelku.(24.2.2017)

 • rikitiki
  ***

  Je to film pro kluky. S honičkami, auty, loděmi, výbuchy, zbraněmi všeho druhu a nebezpečnou sexy kráskou v otrhaných lacláčích. Hlavní neohrožený geroj hláškuje jak o život. A občas do toho nějaká holka svůdně zatančí. O logiku se nestarejte, ta při výrobě filmu neasistovala. Je to prostě jen taková testosteronová macho blbinka.(27.12.2017)

 • kaylin
  ***

  Indická podívaná, která se zase jednou snaží tvářit moc cool, což vlastně nakonec i je, ale má jeden základní problém. Příběh postrádá něco víc, o co by se divák mohl opřít, co by ho zaujalo na celé dvě hodiny. Příběh o tom, jak nesourodá dvojice policajtů pátrá po hráči kriketu, není až tak nápaditý. Jedině v tom kriketu.(6.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace