Dishoom

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

Indie, 2016, 124 min

Veľa som od tohto filmu nečakala, ale napodiv sa mi veľmi páčil vrátane Abrahama, asi prvý jeho film kde sa mi páčil bez výhrad. Tento štýl mu myslím sedí a mal by sa ho držať. S Varunom vytvorili príjemnú dvojicu. Akshay bol milým spestrením v malej úlohe. Piesní nie veľa, ale zato pekne rytmické a fakt dobré. No áno, príbeh dosť vlastenecký, aj keď sa odohrával mimo Indiu, ale to mi už na Indii príde normálne. Ja som sa bavila.... nenáročný film.(18.8.2017)

Uff, ako s týmto naložiť. S radosťou som si to pustil kvôli Abrahamovi a Fernandezke. Ale jej tam bolo celkom málo a on sa celú dobu tváril jak vysteroidované vemeno, tak si to celé ukradol blbečka hrajúceho Varun. Dosť odkazov (alebo v tomto prípade to označím za.... ehm... "inšpiráciu" Miškom Bayom a Shanom Blacková) ma ale dostatočne zmanipulovali, aby som si to išiel s nimi. A tak aj bolo. Hlúposť na entú, ale sympaticky hravá. Silnejšie 3.(31.8.2017)

• Luksa

Další indická napodobenina hollywoodu, která ale nabídla dost málo muziky. Provedením je film slaboučký, mnohé scény na sebe nenavazují, akční honičky nemají žádnou dynamiku. Nemluvě o prostinkém příběhu a lajdácky napsaných postavách a nulových motivacích. Abraham je tradičně zakaboněná horda svalů, Dhawan tradičně dělá humory a Fernandézka je tradičně mimo a otravná. Občas se povede nějaká hláška nebo vtípek, ale jinak i přes to, že se pořád něco děje a někam se utíká, je to docela nuda. Z cameo rolí mě zaujal Akshay Kumar hrající teplouše a vyhublá Parineeti Chopra, která od svého posledního filmu musela shodit tak 15kg, asi aby se vešla do požadavků pro supermodelku.(24.2.2017)

Je to film pro kluky. S honičkami, auty, loděmi, výbuchy, zbraněmi všeho druhu a nebezpečnou sexy kráskou v otrhaných lacláčích. Hlavní neohrožený geroj hláškuje jak o život. A občas do toho nějaká holka svůdně zatančí. O logiku se nestarejte, ta při výrobě filmu neasistovala. Je to prostě jen taková testosteronová macho blbinka.(27.12.2017)

Indická podívaná, která se zase jednou snaží tvářit moc cool, což vlastně nakonec i je, ale má jeden základní problém. Příběh postrádá něco víc, o co by se divák mohl opřít, co by ho zaujalo na celé dvě hodiny. Příběh o tom, jak nesourodá dvojice policajtů pátrá po hráči kriketu, není až tak nápaditý. Jedině v tom kriketu.(6.11.2016)