poster

Víc než zákon

 • USA

  Survivor

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2014, 93 min

Režie:

John Lyde

Scénář:

John Lyde

Kamera:

Airk Thaughbaer

Hudba:

James Schafer
(další profese)
 • Wacoslav1
  **

  Pekelně levnej film už na první pohled. Sorbo už holt musí brát všechno co mu přijde pod ruku. Nicméně je tu určitě největším kladem. Jinak celkem nuda se špatnými efekty.30%(5.11.2014)

 • kaylin
  **

  Tak jasně, že je to béčko, jasně, že to připomíná díl "Hvězdné brány" a není to až tak nutně nápadité, ale vidět po dlouhé době Kevina Sorba bylo fajn, ale ještě více fajn byly některé ty parádní masky. Fajn, na digitální triky se taky nezapomnělo, ale pár těch masek - a opravdu povedených - mě prostě potěšilo. Navíc mi to místy nepřišlo ani tak kýčovité.(22.8.2014)

 • mira007
  *

  Sci-fi akční fantasy ultra béčko se sympatickou kráskou Daniellou Chuchran, která přistane na jakési planetě s nepřátelskými domorodci a kreaturami, kde to vypadá apokalypticky jak v Mad Max. Neskutečně levná záležitost točená buď na modrém pozadí nebo venku v poušti. Za přírodu, za Daniellu a za kdesevzaltusevzal Kevina Sorba (!) aka Herkules jedna hvězda.(10.12.2020)

 • AmunRa
  **

  Dva body za hezkou přírodu a sympatickou Danielle Chuchran. Zábavná kombinace kosmických lodí, supermoderních komunikačních prostředků a bitek na luky a naostřené klacky. Masky jsou směšné a nevysvětlitelné, hlavní postava (herečka nebo dubl) předvádí dobré atletické a horolezecké výkony, Sorbo se jen válí v rokli.(9.11.2019)

 • Nerine
  **

  Krásnou přírodu a dobrý výkon herců totálně přebíjí nelogičnost scén a vlastně celého příběhu. Hlavní hrdinka podle mě podává sakra dobrý výkon, když se probíjí příběhem. Na film se dobře kouká, ale jediný smysl v jeho zhlédnutí je v tom, že se člověk podívá na hezkou přírodu, hezké herce a posune své hranice trpělivosti a názorů na hladinu hlouposti ve světě filmu.(17.7.2016)