Welp

Sam je dvanáctiletý kluk, který to nemá v životě vůbec lehké. Chodí totiž do skautského oddílu, ve kterém je největší zábavou se do něj strefovat a šikanovat ho. Nejhorší ze všeho je jejich vedoucí Peter, který, jak se zdá, našel až sadistickou zálibu v jeho ponižování. Tento rok se má oddíl vydat do kempu, kde koluje podivná legenda o smrtícím nebezpečí, které hrozí všem táborníkům. Nikdo tomu samozřejmě nevěří, až na Sama, který zjistí, že legenda je krutá pravda. Jak se ale zdá, nikdo mu nevěří, a tak se všichni dostanou do smrtícího nebezpečí. Nelítostný zabiják už si totiž pro ně jde. (topr harley)

dannyd14

Dosť dobrý horor odohrávajúci sa v lese, s dobre gradujúcim napätím, tajuplnou maskou vraha o malých skautoch, pri ktorých po chvíle zistíte, že sú otravnejší ako mucha v dome. Režisér tu namiešal dve žánre- horor a rodinnú drámu, čo celkom fičalo, ale akosi zabudol v závere spomenúť, čo sa stalo s tými ostatnými. Ak by to odôvodnil tým, že nás čaká druhá časť, potom sa prikloním k lepšiemu hodnoteniu. ()

intro

Belgičani odvedli dobrou práci. Možná jsem Welp trochu nadhodnotil, ale mělo to napětí, pěkné prostředí, obsazení a nenudilo. Dávám 65 % a můžu jen doporučit. ()

Mamlas

Bavil jsem se jen malo. Bylo tam hafo Jenicku a jedna Marenka. Vsichni se pomordovali, zbylo jich nikdo nevi kolik, protoze nam tvurci nejak zapomneli sdelit, co se s celou kupou Jenicku vlastne stalo. Konec stal za hovno. Bylo to takove moc levne, moc hloupe, moc nijake. Spise ztrata casu. ()

vitac.

Do Welpu jsem se pustil prakticky jen kvůli tomu, že materiálem pro potěchu zdejších vrahounů lesních úchylných jsou skautíci a jejich letní tábořiště. (Ti "moji" právě také táboří a já tam už tradičně chybím'(, smrk.) Podružným lákadlem byl pak kontakt s belgickým filmem. Film je to slušně udělanej, to ne že ne, jenže je naneštěstí taky dvojnásobně slušně stupidní. Skoro každá z postav by zasloužila řádně proliskat, snad by se jim pak v hlavě rozsvítilo. A pohlavkování je, soudě dle filmu, v Belgii jedna ze základních skautských výchovných metod, tak proč ne. Vůbec, ideály skautingu jsou zde pojaty tak nějak... zvláštně:) Nejsem milovník WTF momentů a ve Welpu je jich nasázeno jako šišek v podrostu jehličnatého lesíku, proto na tři hvězdičky nemůžu, dvě a půl je maximum. ()

Pitryx

Dost škoda, že se to skvělé a nejlepší vtěsnalo do závěrečné půl hodinky. Ale i tak se to dá vidět, i když bylo ve filmu dosti scén zbytečných a trochu hluchých. Skvělý závěr s třešničkou na dortu ve formě překvapení. Možno mrknout zas. ()

J.Mayen

Velmi zajimava belgicka podivana, plna necekanych zvratu, je to takovy belgicky patek 13? Podoba by se tu nasla a treba se dockame i pokracovani, rozhodne by stalo za to tenhle pribeh rozpitvat a ma urcite potencial byt uspesny, pokud se tu nic neposere :-). ()

Easykill

Skautský oddíl se hlásí o slovo! Tak tady mi k "dokonalosti" chybělo jen slyšet "já jsem grut". Za mě hodně zajímavý a zábavný kousek. Byť se nejedná tak docela o horor, určitě je to fajn podívaná, která nenudí. Záporák(ci) je solidní, pastičky promyšlené, oběti brečící tak co víc si přát. I když je pár věcí offcam, tak jsou i přesto šokující. Až na pár nedostatků je to parádní skautský výlet! Ještě musím vyzdvihnout hudbu, ta je prostě boží celý film. ()

Jurcekk

to si partička filmárov povedala že si natočí horor a tak si aj natočila. taký divný film. tak som pristupil na tú hru. akože moji kamoši sa takto bavia. tak v tomto duchu. ale že by to splnalo prísne kritériá, tak to ani náhodou. toto by som kamošom nedal že toto si pozrite to je dobrý horor. a ani dobrý film. len taká zábavka.... ()

Snakefinger

Sam je možná dvanáctiletý kluk, který to nemá v životě lehké, ale hlavně je to šílený perverzák, jak už to tak bývá. Docela mě bavily ty pasti, co ti hoši v tom lese nastavěli. fakt důvtipné. Trošku mě to připomínalo film The Collector. Fakt lesní zábava :) ()

Smashed

Je to další z řady lesních vyvražďovaček, tentokrát umístěná do lesa někde uprostřed ničeho. Takovou výjimkou oproti ostatním tomuto filmu velmi podobným hororům, je tenhle jiný v tom, že oběti, ale i vrah jsou vlastně děti. Jinak asi takový průměr. To co se od těchto hororů v přírodě očekává tady asi je, tak je to OK :-) ()

kontrolor

Popravde ocakaval som podla obsahu viac od toho. Začalo to dobre záhadný les, no keď sa objavil Kai, bol som zase na začiatku. Snáď nabudúce niečo lepšie. 😉 ()

Miroslav.Zac

Belgičani netočí zase tak moc hororů, aby jimi mohl fanda jen tak ohrnovat nos nad jejich kvalitou a necítit se přitom blbě, ale je fakt, že mají docela obsáhlou historickou mytologii, takže by neškodilo občas nějakého toho bubáka oprášit a natočit aspoň průměrný folk horror, než tuhle zbytečnou poameričtělou belgickou verzi "summercampmassacre". ()

JanMarek

První půlka je fajn, ale pak je z toho lusknutím prstu naprostá slátanina, navíc nudná a předvídatelná. Škoda, dalo se z toho vytěžit víc. ()