Reklama

Reklama

Doogeundoogeun seupaikeu

(seriál)
  • Jižní Korea 두근두근 스파이크 (více)

Série(2) / Epizody(40)

Obsahy(1)

Přestože je volejbalové mužstvo na střední škole Daehan poslední, snaží se dosáhnout na vrchol. Po nedorozumění s kapitánem družstva se volejbalová bohyně Kang Se Ra (Hwang Seung Eon) stává jejich trenérkou, aby se vyhnula potenciální žalobě. Ale věci nejsou o nic jednodušší, protože Se Ra a hvězdný hráč Daehanského týmu Jae Woong (Song Jae Rim) si jdou neustále po krku. Naplnění láskou ke sportu - a postupně i láskou ke své trenérce - zvládne se tým dostat na vrchol? (Anapi)

(více)

Recenze (2)

Vavča 

všechny recenze uživatele

Velice příjemná sportovní jednohubka Sohu TV vyrobená jako webový seriál. Volejbalová asociace Koreje si spíchla na zakázku promo seriál a výsledek není vůbec špatný. Perfektní hlavní dvojka, co se neustále špičkuje, oba vysekávají svoje role s grácií, přihrávají tradičně různé postavičky a charaktery, které někdy pobaví. Sportovní stránka je někdy lehce upozaděna kvůli romantice, ale je tam v dostatečné míře. I provařený námět, from zero to hero jde udělat poměrně svěže a zábavně, neseděl mi střih série, stačilo vyjmout některé zbytečně se opakující segmenty, udělat z toho 4 delší díly. Pak by šlo moje hodnocení ještě o hvězdu výše, hlavní dvojka má mezi sebou fakt přitažlivost, nejsou nikdy otravní nebo trapní. ()

jarah 

všechny recenze uživatele

Napriek nízkemu ratingu tohto webového seriálu som sa dobre bavila. Oddychovka bez intríg, zákerných rodičovských komplotov, únosov a úmyselných zranení. Proste príbeh z volejbalového sveta a kto ten svet niekedy okúsil, príjemne si pri tomto seriáli odpočinie. Nejde o top dielo, ale za dobré obsadenie, správnu chémiu medzi protagonistami a športový zážitok hodnotím tak ako hodnotím. ()

Reklama

Galerie (17)

Reklama

Reklama