Reklama

Reklama

Povětří

Trailer 1

V blízké budoucnosti na Zemi neexistuje dýchatelný vzduch. Prakticky veškeré lidstvo vyhynulo. Ti, kteří byli vyvoleni, aby obnovili společnost, přežívají v kontrolovaném umělém spánku. Jedinou naději na záchranu lidské rasy střeží dva inženýři, kteří musí denně čelit nástrahám obsluhy podzemního zařízení i známkám postupujícího šílenství. (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (77)

Richi007 

všechny recenze uživatele

Nebudu se raději vyjadřovat k českému názvu, to je zase výsměch původnímu názvu i logice celému filmu. Raději k hodnocení. Norman Reedus je borec. Tohohle člověka musíte kvůli TWD milovat snad všude. Djimon lépe hraje "zm*dy", to mu jde lépe. Tady je takovej ufňukanej a zaláskovanej až moc. Jinak celkově dobré téma i scénář. Pořád jsem se děsil, co tam vybafne a ono naštěstí nic. Na konec mohli dát ještě záběr už uzdravené planety a jakou dobu teda čekal. Je celkem zajímavé, jak se dá pracovat i jen se dvěma herci na plátně. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

A já se s tím hodnocením rozšoupnu až na celý průměr. On je ten film sice strašně předvídatelný, a tak nějak i tušíte celkovou atmosféru, ale o to vlastně jde. A když tak nějak dostanete to, co film od začátku slibuje, je to přece jen splnění mise. Není trhák, není to skvělé, ale na ten průměr to hezky sáhne. Na to jsem docela spokojený. ()

Reklama

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Film, ktorý lákal dvoma menami - Djimon Hounsou známy z veľkých AAA filmov (aj keď vedľajších úloh) a oproti nemu ikona Walking Dead série. Bohužiaľ strašne vidieť, že na nič okrem platov týchto dvoch hercov nezostalo. Tešil som sa aj na Davida Nykla, ktorého poznám ako skvelého českého vedca zo Stargate Atlantis, kde si človek v origináli medzi anglickými hercami skvelo užil, keď nadával v rodnom jazyku. :) ale všetko márne, to už aj v Atlantise mal väčšiu úlohu. Záver potešil, ale všetko, čo mu predchádzalo bola strašná nuda. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Celkem ucházející televizní postapo inscenace, která mi svou jednoduchou formou a komorní atmosférou připomněla výborné scífko Moon (2009). Výprava je ubohá a nepříliš povedená (asi nebylo dost prachů v rozpočtu a většinu jich slíznul Reedus), ale jde hlavně o příběh. Váhal jsem mezi třemi a čtyřmi, ale po zbytečném a rádoby dojemném epilogu mám jasno. A jasno mám ještě i v další věci: Kdyby na mě neustále házela kukadla a lísala se ke mně taková éterická kráska jako Sandrine Holt, bez váhání bych kvůli ní taky odkrágloval svýho nejlepšího kámoše, i kdyby to byl třeba poslední chlápek na Zemi, nebo i kdyby ona kráska byl jen schizofrenický přelud... ()

Pavlínka9 

všechny recenze uživatele

Hrůza děs...Byla jsem jediná, která si všimla, že čas, který tam utíkal na těch starých socialistických hodinách utíkal tak 3krát pomaleji? A ještě ke všemu jedny ukazovali 6minut a druhé v jiné místnosti 13? :D :D Že by každá místnost měla jiné časové pásmo? :D :D Brutální předvídatelná nuda a bylo to fakt neskutečně otravné, bez šťávy i vzduchu :D :D A ať by chcípli všichni - bylo by mi to naprosto fuk :D :D Hlavní hrdina Fešák, kterému bych asi udělala po chvilce culík na hlavě a Djimonovi bych sehnala prášky na jeho halucinace :D :D A ten závěr? Víc cukru tam nasypat sice šlo, ale i tak to bylo tak úděsné, že z toho bolely zuby.... :D :D ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama