poster

Povětří

 • USA

  Air

 • Kanada

  Air

Sci-Fi / Thriller

USA, 2015, 95 min

Kamera:

Norm Li

Producenti:

Brian Kavanaugh-Jones

Střih:

Greg Ng

Scénografie:

Brian Kane

Kostýmy:

Mila Franovic
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • S.Quentin QUALE
  **

  Air mi připomněl ve své podstaté a začátku Pandorum, bohužel se nikam dál neposouvá, tudíž zůstává jen takovým chudým příbuzným bez špekty vývoje, co hůř, bez tíživé atmosféry. Netrpěl jsem, ale výsledkem je jen z prdu kulička. 45%(25.8.2015)

 • Mr.Ripley
  **

  Autorům scénáře docházel kyslík, již při psaní. Jak jinak si vysvětlit onen neinovativní, klišoidní, patetický a značně sexistický výblitek?! Bolestivá ztráta času a potenciálu. Kvalitně sestříhaný trailer zamrzí o to více.(20.9.2015)

 • Doudis19
  **

  U podobných projektů, kde se na plátně objevují 3 a méně lidí ve stísněných lokací, jde o to, jak tvůrci budou pracovat s atmosférou. Tady pro jistotu není atmosféra vůbec. Takže 90 minut sledujeme jak černoch schání stan, protože ten svůj si nešťastně podpálil. No nuda, nic víc.(21.8.2015)

 • cariada
  **

  Sci-fi o dvou mužích co hlídají zbytky lidí kdesi na základně, ale už jim z toho dost hrabe, což se jim nedivím. Osobně jsem čekal něco víc, překvapil mě Norman Reedus (Daryl), který je teď dost v kurzu.(21.10.2015)

 • tron
  **

  Robert Kirkman si dal drobnú, komornú prestávku od Walking Dead, čítajúcu 2 (slovom: dve) postavy. Prvú si zahral jeho walking-dead kamoš Reedus, druhú večne sa snažiaci a dodnes nie hviezdny Djimon Hounsou. Samotná zápletka je super a prostredie podzemného bunkra bombové, avšak je to strašne neoriginálne a skratkovité (prirýchly prerod od kamošov po smrteľných sokov). Jedinečné prostredie rozľahlej podzemnej stanice nie je využité; väčšina deja sa odohráva v škaredých, tmavých miestnostiach. Snímka chytí dych vďaka nápadu vedľajšieho bunkra, prípadne pri zaujímavej otázke, či má život ichtyológa väčšiu cenu, ako môj, no ako rýchlo ho chytí, tak ho aj stratí. A na zemský povrch sa takmer nepozrieme. The Divide bol oproti Air veľkofilm.(21.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace