Reklama

Reklama

V hospodě u piva se setkají čtyři dobří přátelé z mládí - Karel (Karel Hynek), Filip (Dominik Heřman Lev), Pupík (Arnošt Frauenberg) a Caprio (Radek Petráš). Během tohoto setkání se jim neustále vracejí vzpomínky na legendární kemp Bambus, do kterého za mlada pravidelně jezdívali a ve kterém prožili ta nejlepší léta. Z čiré nostalgie se rozhodnou, že kemp navštíví znovu - tentokrát ale na kolech! Jelikož Karel právě odešel z armády, Filip ukončil pracovní poměr na ženské klinice coby doktor a Caprio je herec na volné noze, tak mají času dostatek. Pupík si vezme v práci volno a může se vyrazit! Na poslední chvíli však Karel dostane na starost svého dospívajícího syna Juru (Roman Kamiš), který stejně jako jeho otec není ani trochu rád, že by spolu měli strávit několik dní. Všechno je však již naplánováno, a tak v duchu Karlova vojenského hesla "Jen my, instinkt a příroda" vyráží pětice směr kemp Bambus... (CrazyDay)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (32)

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Tak nějak mám pocit, že ,,hvězdy'' různých standup vystoupení, vědomé si obliby u diváctva malých barových stolečků mají dojem, že zvládnou i celovečerák. Nezvládnou. A toto navíc není první případ. Bohužel. Navíc scénář není opravdu nijak originální. Fotříci přes čtyřicítku si takhle jednou v hospě řeknou, že by zase mohli jednou v kupě vyrazit vstříc divočině a ženskejm co jim cesta sešle do pařátů... A aby toho nebylo málo, jeden z otců vyfasuje sebou teenagera. Že už to tu párkrát bylo ? Ano. Samozřejmě partičce zkříží partu záporáci a tak o humor a napětí nebude nouze. Ehm.. bude a to celý film. Někoho napadlo většinu herců obsadit neherci a tak to celé vypadá dost hrůzostrašně. A také to hrůzostrašné je. Dám hvězdu jen za to léto a krásné Jižní Čechy kolem Třeboně, páč se mi po létě už docela stejská. 1 horolezecké lano. * ()

harfuska 

všechny recenze uživatele

Amatérsky šplecht, ktorý mohla vypotiť len parta hospodských nímandov. To je samé ty vole, kurva, prepletené trapnými historkami u piva a nezáživnou jazdou na velasipédoch. Ešteže to všetko spolu ladilo - burani, hospoda, nadávky, niekoľko vesnických Marišiek a hudba typu: Ty vole, na kole musí se šlapat... ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

Respekt. Tohle je amatérismus nejhrubšího zrna, a chlapi se nebáli jít až do kina. Anebo taky se to dá vidět obráceně. Ale to radši ne. Pár dobrých nápadů, strašidelné herecké výkony (kupování pohledu) a camea rádoby hvězd aka Eva dildoing my ass so hard Decastelo. Kamera byla slušná, lokality taky a kundičky se jim vyloženě povedly (existuje někde podrobnější rozpis rolí?). I cukrářka by se dala. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Tak mě zas popadla nálada kouknout na pár zapadlých českých filmů a zjistit, jestli něco z toho náhodou nebude zajímavý. Začal jsem tedy filmem Musíme se sejít, no, a musím říct, že je to strašně levný film, který by rád dokázal, že i z nicotného rozpočtu lze vytvořit něco dobrého, ale skutek utek. To, že nikdo ve filmu není herec, je jasné už od začátku a tak jsem k nim byl tolerantní a nutno uznat, někteří se docela snaží, třeba Roman Kamiš vůbec není špatný. Jenže hlavní problém je v tom, že to nefunguje jako komedie. Většina scének je teda dost trapná a ten zbytek je prostě nevtipný. Teda jo, dvakrát jsem se pousmál, ale jinak teda vůbec. Nějaký příběh to nemá, jenom to, že parta kamarádů jede na kolech kamsi do kempu Bambus, po cestě narazí na partu grázlů a nakonec se jim pomstí a i takhle to zní víc dějově, než to ve skutečnosti je. Navíc mě celý film iritovalo, že to nedrží jednotu počasí, tady je totiž úplně normální, že v jedné scéně je zataženo, že by mělo pršet a v druhé je krásně polojasno a svítí slunko. Tohle fakt nesežeru. Jako jo, David Král do toho musel hodně dát, muselo mu to dát práci, když na tom dělal několik let, ale bohužel to úplně nedopadlo. Připomnělo mi to Špunty na vodě, kteří jsou stejně tragičtí, stejně trapní a mají stejně prkenné herecké výkony, možná o stupínek horší, než tady, což už je teda co říct, když mi nějací naprostí neherci připadají lepší, než Liška ve Špuntech na vodě. Ale víc jak 1* tomuhle dát prostě nemůžu. ()

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Vysušený skinhead, brejlatý Brežnev, prefarbený Švejk a svadobný podvodník sa stretnú, kde inde, v hospode, a melú riadne hovadiny. Hlavne neprejdú ani tri minúty a už je tam téma sex. No jo, keď je scenárista tupec, tak prvé čo ho napadne je nejaká zvrátenosť ako lízanie dievčiny na gynekologickom posede. A tu boli takí scenáristi až traja. Asi pozerajú veľa porna, v reálnom živote to nemajú šancu zažiť. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (6)

  • Film byl natočen ve vesničce Višňová, která je známá tím, že zde byl natočen známý český seriál Chalupáři (od r. 1975). (Napoleon-B)
  • Jelikož Richard Nedvěd neměl řidičské oprávnění na autobus, všechny scény, ve kterých je Richard za volantem, byly natáčeny na přistávací ploše pro letadla. (Napoleon-B)
  • Nikdo z komiků, kteří ztvárnili hlavní role, nemá vystudované herectví. Všichni tak stáli před kamerou jako herci zcela poprvé. Drobné divadelní zkušenosti měl v době natáčení filmu Karel Hynek, jelikož si zahrál v divadelním představení "Gogol Na stojáka aneb Ženitba". Výjimku tvořil pouze Radek Petráš (Caprio), který účinkuje v divadlech od roku 2003. (Napoleon-B)

Reklama

Reklama