Cat Run 2

Akční

USA, 2014, 96 min

Podobně jako v případě prvního dílu se mi i pokračování líbilo. Je fajn slyšet v americkém filmu češtinu, v tomhle případě docela často. Roden se nevrátil, tak on ani nemohl, když jeho postava zemřela, ale hrdinka jeho absenci dobře vynahrazuje. Je to pořád výborně vtipné, i když ne celé, ale některé momenty prostě potěší. Fajn béčko.(27.8.2014)

• bobstock

Pokračování dvou podnikatelů v oblasti gastronomie a občas soukromých čmuchalů, se ničím zvlášť nevymyká od jedničky. Snad jen jakousi lacinou neurovnaností s nápady, kdy to vypadá, že se tvůrci překřikovali, co všechno tam ještě chtějí dostat.´´A já jsem ještě chtěl a nebude už tohle blbý, néé dáme to tam taky. ´´ Trocha vaření, trocha blues, trocha nahatých bab, Číňani, rvačka s liliputy, týpek, kterému nikdo nerozumí, robot, trochu pennsylvánské češtiny a Mechlowicz s McAuleym, které nikdo za boha netrefí z bouchačky na pár metrů. 25%(2.4.2018)

• nessbeal

Škoda. Jednotka sa dala pozerať, no dvojka sú úž len sesky :D(14.1.2015)

Co chtěla Vlk, to já neveděla... ale udělala vfšechno co on povidala :-) Jinak musím, ale říct, že Mína (ruska? češka? rusko-češka :-)) celkem česky uměla (narozdíl od těch chlapů, kteří "komolili" angelštinu, aby to výpadalo "zajímavě" :-) (to by mě celkem zajímalo, zda vůbec po každé klapce nakvával totéž :-) protože tu "hatmatilku" rozhodně nebylo možné zopakovat pokaždé stejně :-) Co se týče hlavní protagonistky - tak musím uznat, že se s češtinou "poprala" znatelně lépe ;-) .... a "korunu" tomu dalo rozhovor v "čínsko-ruské hatmatilce" :-)) jediný "tai tien" snad bylo čínsky... ale zbytek... tomu by nerozumněl ani čínan převlečený za rusa :-) Jen ti "praví" asiati ve filmu zjevně čínsky mluvili ;-) což je celkem pochopitelné.... Jediné co mě celkem vadí v podobně "zneužívaných" filmech je, že přirovnávají češtinu k rusákům..... OMG - to je problém sehnat teda nějakou tu rusku? když jich je ve státech taky jak u nas....??? :-)) Jinak je pěkné v emerickém filmu slyšet češtinu.... Kolikrát se to poštěstí ;-) .,......a ted k filmu samotnému. Jedná se o jednoduchou jednohubku pro běžné americké publikum na jedno nedělní odpoledne strávené na pohovce s celou rodinou žeroucí svůj oblíbený popkorn... Nic na hlubší přemýšlení - pouze sledování "toku dat". Jednoduchá zápletka, jedoduché dialogy, jednoduché jednání protagonistů, jednoduché předvídání dalšíh kroků... Navíc se to celé jeví jako krimi-thrillo-akční komedie ;-) .....osobně nevím, zda to takto tvůrci zamýšleli ;-) ....pasáž "svatba" tomu dosti nasvědčuje ;-) Každopádně - na jedno shlédnutí to použitelné je... ale - do kina bych tedy na to nešel, ikdyby to bylo za vstupné pro "důchodce" (t.j. za 30).... Od toho tu máme shareservery :-)(23.1.2015)